Bazı insanlar çok acımasız , beni her gün ağlatıyorlar?

Bazı insanlar gerçekten acımasız , karşısındaki insanı düşünmeden konuşuyorlar. Çirkin olmak benim suçum değil ki , böyle doğdum , böyle oldum ama ne yapabilirim.. Diğer kızlar gibi değilim , fazla yaklaşmam erkeklere çünkü acımasızlar.. Bugün sınıfta bana doğduğunda kendinden nefret etmedin mi dedi hayır dedim ben olsam pişman olur öldürürdüm kendimi dedi ve sınıfta bulunan herkes kahkaha attı o an yerin dibine görmek istedim ,ölmek istedim. Eve geldim be aynanın karşısında ağladım , gözlerim şişti. Bugün değil bunu hep yapıyorlar , insanlar acımasız. Evden dışarı çıkmak istemiyorum. Huzursuzum. Allah belamı vermiş resmen doğmadan...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence sana bunu diyenin kendisi çirkin gülenlerde onun yardakçıları ayrıca güzellik sadece yüzde değil ruhtadır ama onları ruhu kara olduğu için bunları anlayamazlar

0|0
    0|0
    • Ne biliyim bir insanın dışı ile Elif'e olmayan şeylerle dalga geçilin gülünmedi bence çok çok kötü bir şey , okuldan soğudum , dışardan soğudum artık o bakışlardan gülme konuları olmaktan nefret ediyorum

• haklısın insan kılıklı yaratık cok millet ile alayı guzel sanan arsızlar var ama asıl gercek onların acıncak hallerine gülmeleri

En İyi Kız Görüşü

• Ben çirkin değildim belki ama benimle de çok dalga geçildi zamanında. İnan insanlar dalga geçmek can yakmak isterlerse en küçük sebepten can yakabilirler. Bence çok umursama elbet bu günlerde geçecek.

0|0
    0|0
    • Geçmesini o kadar çok istiyorum o okuldan kurtulmak , bu sene son ama geçmiyo zaman

• Peki ya anlık duygular can yakmaz mı

• Yakar tabii ki. Şu an geçmişte yaşadığım bir takım şeyler düşündüm. O an canım çok yanmıştı bunu yine hissettim. Yine canım yandı. Ama o canımı yakan insan kim bilir nerede ne yapıyor. Ondan uzaktayım ama değil mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• yaww nasıl bırsey yaa herkes mı guldu hıc senden taraf bı karsı cıkan yok mu...

0|0
    0|0
    • Var bir kaç arkadaşım ama onlarda güldü sonra takma dediler ana ne yapabilirim ki arkadaş bile geçici

• neyıne alay ettıler kı

• Az akıllı olun. Mılletın duygularına goremı hayatını sekıllendırıyosun. Tutp 2 tane koysaydn agzına cokmu zor.

0|0
    0|0
    • Bunun hayatımı şekilendirme ile alakası yok sadece çok acımasız konuşuyorlar ve canım yanıyo

• Bosver oyle yratklari

0|0
    0|0
    • Boşvermiş gibi yapıyorum ama gerçekten can yakıyor bir süre sonra. Ben hiç evlenemezmişim tek ölücekmişim , cinsiyetsizmişim falan

• Takmamış gibi yapıyorum ama çok hassaslaştım sanırım artık

• Seni mutlu edip tekrar neseli ve hayti sevn biri ypabilirim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu yaparak onları ödüllendirirsin anca. Umursamayacaksın çevreye karşı sağır olacaksın bunun zamanı geldi de geçiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...