Evlenecegim kisi beni gözlüksüz gordugunde , aradaki farktan rahatsizlik duyarsa?

Gozlugun yakistigi nadir insanlardan biri olarak goruluyorum cevremde. bir ortama girdigimde gözluklerim direk iltifat yagmuruna tutulmama sebep oluyor. herkes beni boyle kabul etmis ve seviyor. Kemik gozluk cok yakisiyor bana. Ama gozluk kullanimi zorluyor bazen, kışın filan. Lense gecsem diyorum, bu seferde tipim degisik gorunucek herkese simdi ve gozluksuz sıradan biri olacagim. Beni farkli kilan sey sonucta gozluk cevremde. Ne yapacagimi sasiridm. gozluge devam edeyim diyorum ama ilerde esim beni gozluksuz gorunce aradaki farktan rahatsiz olur mu? Lens mi gozluk mu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lense geçersen camsız gözlük kullanmaya devam et. Estetiğin bozulmamış olur böylece.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lens sağlıksız gözlük daha iyi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yahu gözlüklü veya gözlüksüz.. milletin ne dediği önemli mi? sen nasıl rahat hissedeceksin, önemli olan o.. bir gözlüğe bağlama hayatını..

1|0
    0|0
  • Belki gözlükler insanlar için fark yaratıyor olabilir ama ; göğsüne başınızı yasladığınızda bunun size ait olduğunu bildiğinde emin olun geriye sadece saçlarınızı okşamak kalır..

0|0
    0|0
  • takılma bunlara

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• niye olsun seninle evleniyor gözlüğünle değil

1|0
    0|0
    • Gozluk mercek sonucta gzlukluu gozluksuz arada fark cok oluyor yuzumde :)

• bende gözlük kullanıyorum ama bunu problem edecek bir erkeğede güvenemem açıkçası zaten sorun etmezde

• Hahahaa onu mu takıyorsun? Seven gözlüksüz de sever. Ki ben normalde gözlüklü sevmem de bu konumuz değil.. Ki bana ya da kimseye kalmamış bunun yorumu zaten..

0|0
    0|0
Yükleniyor...