Neden ülkemizde insanlar farklı görüşlere ve inançlara saygı duymuyor?

Deist olduğum için yaşadığım noktada dışlanan ve sürekli hakaret ve sataşmalara, "Cehennemde yanacaksın" gibi sözlere maruz kalıyorum. Neden insanlar bu kadar saygısız?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum dogrusu duymak lazım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• nerde yaşıyoaun

0|0
    0|0
    • Çoğunlukla İstanbul-Pendik

• pendik de normal pendik dediğin yer yobaz yuvası cahil varoş kesimi. Bunu anlayabilecek zekaya sahip değilller o yüzden kendine daha open mind arkaşlar edinmelisin

• Haklısın hadi bakalım kaçabilirsem kaçacağım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Müslüman biri olarak şunu söyleyebilirim kardeşim bu senin kendi hayatın ve onu nasıl yaşadığın ne şekil inandığın veya inanmadığın ancak seni ilgilendirir. Geri kalan insanlar insan hakları çerçevesinde saygı duymak zorundadır. Benim inandığım bana kimseye cehennemde yanacaksın deme yetkisi zaten vermiyor.

0|0
    0|0
  • Öyle bir din dusunki kendi halkının bile çoğunluğu ona inanmıyor ve diğerleri için cehennemde yanacagini söylüyor. Kafaları ancak cehennemdeki izgaraya basıyor onlarin

0|0
    0|0
  • Soyleme deist olduğunu. Bu da bir çöZüm. Sanki muslumanim diyenler ona gore mi yaşıyor. Biz açık sözlü olunca yükleniyorlar.

0|0
    0|0
  • Ayrımcı değilim ama sizin allah belanızı versnabgshagagatövbeyarbgaga

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benimde deist arkadaşım var kimseyle öyle problemleri olmuyo çevrenle alakalı birazda kime ne ki sonuçta

0|0
    0|0
  • Millet olarak garip yönlerimiz var

0|0
    0|0
Yükleniyor...