Sizce bir kız ve bir erkek?

sizce bir kız ve bir erkek çok çok yakın arkadaş olabilirmi yoksa bir zamandan sonra arkadaslik sevgililiğe gider mi. Sevgilinizin sizin yaninda kardesim dedigi insanin elini tutmasina sarilmasina kucagina oturmasina izin verirmisiniz bunu anlayışla karsilayabilirmisiniz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunun en büyük örneği sevgilimle benim.
    Biz çok yakın arkadaştık dip dibe oturmalar aramızdan su sızmaması üşüdüğümde ceketini giydirmesi falan herkes bizi sevgili sanardı ama yakın arkadaştık sonra ne mi oldu kardeşim dediğim insan benden hoşlandı tabi bende ondan şimdi sevgiliyiz

0|0
    0|0
    • Bizde aynıyız sarılmalar şakalaşmalar vs. Ama insallah oyle bisey olmaz

Erkekler Ne Diyor 5

• Farklı cinsiyetten 2 kişi kesinlikle yakın arkadaş gibi bir şey olamaz aralarına mesefa koymazlarsa kesinlikle zaman içinde biri birinden hoşlanmaya başlar. İnsan doğası gereği öyledir.

1|0
    0|0
    • Bence kardeş gibi olabilirler bu herkeste gecerlimi peki ayrica sevgilinizin kankasinin elini tutmasina izin verirmisiniz

• Olamazlar hiçbir yolu yok zamanla mutlaka aralarında bir şeyler alevlenir. O nasıl bir soru öyle çakarım bir tane suratına sevgilimin elini tutmak nedir. Ben daha kendi sevdiğimin elini tutmaya kıyamıyorum.

• Sevgililige gider

0|0
    0|0
    • İstisnasiz gecerlimi herkeste

• Var 1 tane ne ben ona karşı bişey hissederim ne de o bana ama ters tepen durumlarda vardır tabi 😃

0|0
    0|0
  • Hayir beee

0|0
    0|0
  • Arkadaş olabilir dost asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ciddiyet her zaman iyidir ve cıvık insanlardan hiç hoşlanmam. Kız ve erkekten iyi dost olabilir ama çok samimi vıcık vıcık olunca başka bişey onun adı seviyesizlik falan..

0|0
    0|0
  • Başkasının başına gelseydi sende o gülen grubun içinde olacaktın

0|0
    0|0
  • Olmuyor ya

0|0
    0|0
  • kucağa oturmak ne ya. Bu devirde insan babasının kucağına oturamiyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...