Kendi kisisiligim hakkında?

Merhaba , size bir sorum var.. ben okuyorum avrupa da. Okulda pek fazla kişiyle takılmam 2.3 arkadaşım vardır , hiç kimseye bir laf attığım ya da bişey söylediğim yok kimseyle muhattap olan biri deilim ama hep okul hayatında hep herkes benle uğraşır benim bişi yapmadığım halde benden nefret eder beni yargilarlar , kafalarinda bana dahi boseyler kururlar. Belki amaclari arkadaslik kurmak ama ben kimseyi takan biri deilim. Bazi kisiler bu durum hakkinda bana kendini begenmis dior. bu durum beni çok uzuyor sanki hep bir kara bulutlar yürüyor gibiyim. Hİç kimsenin beni bilmesini , yaşadığımız dahi bilmeleri istemiyorum ama hep tam tersi oluyor herkes beni tanır ve hep başım belaya girer. Ne yapmalıyım sizce suç nerde bendeki onlarda mi? Benim moralini çok bozuyor bu olay yardimci olursaniz sevinirim...

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıskanılıyor olabilirsin
    Hatta olabilirsin demiyorum öyledir.

0|0
    0|0
    • Ben kendimi o kadar yükselerek gören bir kız deilim. Oyle çok güzel bir stilim ya da öyle çok speciellt bisim yok. Bazıları güzel olduğumu çoğu kez söyledi ama ben buna bile katılmıyorum. Neden kiskansinlar ki

• Yabancı.

• Belkide Türk olduğun icin yapıyor olabilirler.

• Aynı zamanda başarılı bir öğrenci misin?

0|0
    0|0
    • O kadar abartılı başarılı deilim ama kendimi gösterdiği çoğu şey olmuştur. Dans konusunda kemi ve diğer şeylerde zirvede olduğum konular oldu

• Yok görmedim

• Irkçılık diye nitelendirilebilir o zaman bu durum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...