Kilolu olmanın avantajları nelerdir?

Mesela ben kendimle dalga gecerek hayatima nese katiyorum onun disinda heybetli durusumla yasimdan buyuk gostererek sayginlik kazaniyorum okul yıllarında mutlaka ilk başlarda dalga geçen oluyordu sonrasındaysa ağzının payını veriyodum herkes insanlar ters bişey söyleyemiyor kolay kolay gözüne kestiremiyor üstünlük sağlyabiliyorsun karsındaki kisi eğer zayıfsa

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• kilolu olmanın avantajını göremedim pek ; hep itilip kakıldım. Herkes gibi bir tabak pilav yesem az ye öküz muamelisi gördüm. Şimdi takmıyorum artık kiloyu. Zaten tiroidlerimden dolayı şişmişim son kontrolde annem sağolsun haşimato sendromunu geçirmiş bana. Tedavi oluyorum olmazsa mide ameliyatı olacağım. Bu kilo beni çok yordu. Ayrıca kızlarda sevmiyor beni. Yüreğim yaralı yani. bu kadar zalimlik olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tek avantaji zayıfladıklarında deli güzel olmaları

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kilolu bir kadın; kilo olarak "zayıf" ve sıfır beden bir kadına göre, çok daha çekicidir bana göre.

Kendinle barışık olman da çok güzel. :)

0|0
    0|0
  • kilolu olmanın bir avantajı yok, dha çok dalga geçerler , alay konusu olursun, ve tabi ki hareket yeteneklerinde zorluklar yaşarşın, yaz günleri çok terlersin, yürürken çabuk yorulursun, nefes nefese kalırsın ve kesilirsin, zor bir durumdur, tabi ki zayıflasam diye'de kendini yer bitirisin. kendinle barışık kalmayı öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Kilolularin ayrı bir havası var ya :D tatlı ve sevecen oluyo keratalar :D :D

1|0
    0|0
  • Kilolu olmanın tek avantajı seni zengin zannediyorlar gittiğin yerlerde tamam lan bundan zarar gelmez düşüncesi oluşuyor.

0|0
    0|0
  • şişko olmanın avantajları saymakla bitmez dur sayayım ama hım hiç yokmuş bebem ya şişko işte nerde avantajı olacak anca yastık olur oda bir ihtimal yani koş sen biraz koş

1|0
    0|0
  • Kulolu kadım en ıyısını blır herseyin. Cinselıgıse doruklarda yasar gulmeyı eglendirmeyide. Asıgım kılolu kadnlara. Ozguvenlerine ve pozitif yaklasımlarına

0|0
    0|0
  • Kilolu kadın demek evlenince süper yemeklerin habercisi demek +1 avantaj ;)

1|0
    0|0
  • Bence en onemlisi otobusde yasadiklari avantaj abi :) resmen yan koltuktakinin cani cehenneme diyor adamlar
    Gecen gun dolmusda para uzatti utanmadan 1 kisi dediya la

0|0
    0|0
  • Sempatik olursun bence en büyük kazanımı bu. Ayrıca yanlış düşünmeni istemem ama sorundan dolayı merak edip resmine bile baktım. Sempatiği geç sexysin de ben şahsen arzulardım. Özgüvensiz olmayın hayat kısa keyfini çıkarın.

0|0
    0|0
  • sen şimdi kendini tarif ederken balık etliyim de diyorsundur

0|0
    0|0
  • peki neden kilo vermiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Çok tatlı oluyorlar. Hastasıyız

0|0
    0|0
  • bir avantajı yok

0|0
    0|0
  • Huııı mesela kışları pek üşünülmüyo :) yağlar koruyo

0|0
    0|0
  • Soğukta üşümemek.

0|0
    0|0
  • balık etli veya dolgun olmakta güzel bişey hoşlanan vardır benim gibi

0|0
    0|0
  • Asılan olmaz. kilo alıcam derdin olmaz.

0|0
    0|0
  • sıcak olmaları her anlamda..

0|0
    0|0
  • Sevmediğin kişiyi rahatlıkla devirip burnuna osurabilirsin 😂😂

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin kilo kadını daha kadınsı gösterir.

0|0
    0|0
  • Otobüste, metroda, okulda yanına kimse oturamaz tek takılırsın süper.

0|0
    0|0
  • kilolu kızlardan hoşlanan erkek çook yaa.. şişman fantezisi olan yakışıklı erkekler doluu..

0|0
    0|0
  • Hiç bir avantajı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç bir avantajı yok.

Vücut kitle endeksiniz 19 ile 25 arasında kaldığı sürece sıkıntı yok. Ama 19 altına

0|0
    0|0
  • kışın sıcaksın asgfasfg

0|1
    0|0
  • Bence bir avantajı yok. Ortamlarda da başkalarından duymamak için kendin söylüyor -bana bunu söylerseniz zaten umrumda değil kendimle barışığım- havası verebilirsin ama evde senin gibi birçoğu hüngür hüngür ağlar. Kimse bundan hoşlanmaz. Misal İbo vardı bir tane Oğuzhan, Eser İbo üçlüsündeki. Adamla sürekli dalga geçiyorlardı ibo da gülüyordu. O neşe zorunlu bir neşe bence. Hatta onun bile ağladığına eminim. Ben de zayıf sayılmam.

0|0
    0|0
  • Bence sen şu kendini kandırdığının bilincinde olanlardan ama bir türlü diyette istikrar sağlayamayanlardansın. Kilonun hiçbir avantajı olamaz. Bir kız yapısı gereği narindir. Ona yakışanda bu narinlik nazeninliktir. Yaşından büyük göstermek yaşça küçük olduğun için sana iyi bir şeymiş gibi gelebilir ama ilerde bunu çok takarsın. Bence bir an önce diyete başlamalısın

0|0
    0|0
  • Kilo vermek o kadar zor değil yeter ki ara ogunleri aksatma kendini aciktirma. Saglikli besinlerin kalorisi az zaten. Istersen musait oldugum bir ara kendi yaptiklarimi sana mesaj yazabilirim.

0|0
    0|0
  • Avantajı yok dezavantajı çok

0|0
    0|0
  • Avantajı yok.

0|0
    0|0
  • Dans ederken göbegin bir saga bir sola sallanmasi

0|0
    0|0
  • bence bir avantajı yok sağlık açısından dusunsen