Annem sinirlerimi bozuyor 😠 ?

aşırı cırtlak ve insanın sinirlerini altüst eden bir sesi var. sürekli beddua ediyor, sürekli konuşuyor (keşke iyi konuşsa) mesela bu yazıyı yazarken ''bu ne biçim ev o odası küçücük biri kocaman allah belasını versin ev sahibinin. mahmut kalksanaaaa kalk uyu!!'' ya sesini duysanız varya inanın hak verirsiniz. kötü bişey yapmıyorum gerçekten fazla bilgisayar kullanıyorum ve arada sus falan diye bağırıyorum o kadar. bana sürekli iftira atıyor, akrabalarımada benim hakkımda iftira atmış, sürekli beddua ediyor, küfür ediyor bana, hiç bişey söylemiyorum, beni sinirlendiren tek şey habire bağırması falan. geçen sefer bişeyler oldu sonra çok sinirlendim itekledim ağladı :( off napıcam ben. siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
sizceeeeee

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• psikolojik sorunları vaz benimkide öyle mesela şu an kavga ediyoruz odadan bana bagırıyor

1|0
    0|0
    • napıyosun peki? :( ya aslında psikolojik sorunu olabilir hiç dışarı çıkmıyor sürekli evde oturuyor, hiç sosyal değil

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• anlıyorum seni..

1|0
    0|0
  • Annen ya üvey ya da psikolojisi bozuk...

1|0
    0|0
    • aslında iyi biri ama herşeyi dert ediyor, sürekli telaş yapıyor, benide sevmiyor. aslında haklısın üvey olabilir ben en iyisi bir dna testi falan yaptırayım

• anladım teşekkürler

• Ne demek...

Yükleniyor...