Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz? Küfür yazıcak olan gelmesin

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sadece tercihleri farklı olan insanlar bana bir zaraları yok ayrıca çok haksızlığa uğradıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ya beden ya da akıl sağlıklarını kaybetmiş sapık bireyler olarak görüyorum kardeşim. Eğer biyolojik ise tedavisi var , pisikolojik ise de... Her türlü tedavisi olan bir hastalığı kabul etmek ve ben normalim demek gibi geliyor tabiki hissetmeden bunları söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama benim için insanların tercihleri hiç önemli değil. İsteyen istediği gibi yaşar yaratan özgür riadeyle yaratmış biz kimiz ki yargılarız :)

0|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum.
    - geri dön geri dön..
    https://www.youtube.com/watch?v=gKiAXxPAHxU

2|0
    0|1
  • Allah tarafından gelene birsey diyemem, ama Allah tarafından gelmeyip bunu kendi sectiyse bu olağan disi

0|0
    0|0
  • sırf azınlık oldukları için dışlanıp aşağılanıyorlar ben de bunun için destekliyorum lgbt bireylerini

0|0
    0|0
  • Bisi düsünmuorm

0|0
    0|0
  • bunların hepsi küçükken yaşadıkları travmalar yüzünden çocukken yedikleri kemerler yuzunden falan filan diyecem ama yok anacım yok bunların derdi pipi yemek ne düşünecem eşcinsel işte

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik bir tercihtir. ve bu tercihe saygı duyamam..

0|0
    0|0
  • herkesin kendi yaşamı ne olmak istiyorsan o olursun orangutana bile tecavüz etsen bu senin seçimindir

0|0
    0|0
  • Küfür.!

0|0
    1|0
  • sapıklar cehennemde onlara büyük bir azap var şüphesiz

0|0
    0|0
  • lanet olsun onlara

0|0
    1|0
  • allah onların belasını versin yokluktan bunlar hep yokluktan

1|0
    2|0
  • Kerimcan diye biri var instada komik biri.. bence çok iyi arkadaş olur onlardan :)

0|0
    0|0
  • Bence çok kötü ama insan özgür oldugu icin kimseye karisamayiz

0|0
    0|0
  • insan onlarda Allah öyle yaratmış ne diyelim

0|0
    0|0
  • Doğal görüyorum

0|0
    0|0
  • Dinin ne?

0|0
    0|0
  • yokluk da birini götürdüm bin pişmanım, hala bırakmıyor peşimi

1|0
    0|0
    • Ne güzel siz de bırakmayın o halde

• benim ilgi alanım kızlar o anlık bişeydi

Kızlar Ne Diyor 9

• eşcinsel demeyim de çünkü direk öyle değildi, cinsel tercihi heteroseksüel olmayan arkadaşlarım var. Bu insanların kimseye zararı dokunduğunu görmedim. Yalan söylemediler, hatta üzse de. İki yüzlülük, seni kullanma , çıkarcılık görmedim. Tavırları ve fikirleri net oluyor genelde. Nasıl desem, 7-8 sene önceki çizgisi ne ise şuanda da aynı, gram değişme yok karakterde.

0|0
    0|0
  • Eşcinsel olduklarını

0|0
    0|0
  • Cok dogal bir sey tercih meselesi ve saglik bakanlari bile bunu hastalik kategorisinden cikartti. Degilim ama olanlarada sonuna kadar destek veriyorum bunlarin icinde ilerde olucak cocugumda dahil saygi duyarim ve onlara yapilan bu baskilardan dolayi cok uzuluyorum sonuna kadar savunucam haklarini. Insan asik olacagi kisiyi secemez mucadeleye devam✌

0|0
    0|0
  • açıkçası eşcinsel bir ERKEK arkadaşım olsa çok mutlu olurdum. ben onlara yapılan bu haksızlıktan çok büyük rahatsızlık duyuyorum. ama bir kızla birlikte olmayı kesinlikle kabul etmem hatta ölürüm de kabul etmem

0|0
    0|0
  • çok kafa dengi oluyorlar

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Gayet iyiler bence

0|0
    0|0
  • Hicbisey dusnmyrm ne düşünmem lazim