Komşularınızdan memnun musunuz?

Bizimkilerin iki tane küçük oğlan çocuğu var, saat kaç oldu hala tepiniyo yetersiz sabiler. Geniş anne babaları da bir det demiyo ki arkadaş, yeminle ev sallanıyo ya. Bıktııım.

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• Komşumu kaldı suriyeliler sardı etrafımızı

2|0
    0|0
    • Bizim burada milleti işlerinden etmeye başladılar :( fabrikalara gidip biz çok daha ucuza çalışırız deyip adamları kovduruyolarmış

• O. çları ne pis milletler

En İyi Kız Görüşü

• yan komşularım hergün patlıyo günlerdir 1 gram uyku yüzü görmedim ya duvarı yumruklamaktan ellerım yara oldu biraz dha böyle devam ederse polisi arıcam valla

0|0
    0|0
    • sıkıntıları neyse :)

• @neyesoruyo muhtemelen onlarda sigara içiyolarda boş değil :D

• anladım benm ki boş yani :P olsun bizi yakan içimizde bir kaç yerimizi unutmuş oraları yakmaya çalışıyoruz bizde, canı saolsun. :)

Erkekler Ne Diyor 16

• onlar benden memnun :)

0|0
    0|0
  • Memnunum. Ben olsaydim eger ustdeki cocuk depinseydi sikayet etmezdim cunku onlar daha cocuk oynuyorlar akli egmez ama yukarda buyukler eglence maksadiyla depiniyorlarsa veya muzik sonuna kadar acarsa iste orda sikayet ederdim

0|0
    0|0
  • He memnunu en ince ayrıntıma kadar incelemiş karılar anneme saçı niye beyaz bu çocuğun demişler ayrıca taşınalı 2 ay olmuş

0|0
    0|0
  • Valla kardeş aynı durum bendede var, 2 sefer kavga ettim bir sefer polisi aradım. Çocuğum dur diyemiyor dürzü, allahtan kiracı da çıkıp gidecek sözleşmesi dolduğu zaman

0|0
    0|0
  • Hepsinden degil

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Zaten en üstteyiz yukardan yana sıkıntı yok yanda da yok aşşağıda da yok iyi ya

0|0
    0|0
  • Çok iyiler

0|0
    0|0
  • evet ağzı var dilleri yok :)

0|0
    0|0
  • Evet :)

0|0
    0|0
  • Yanı yazın gelıyolar onların arabasıyla gıdıyorum ile

0|0
    0|0
  • yok ya tepinmeyi geçtim de insanlık yok sohbet mubabbet

0|0
    0|0
  • ergenlik böyle bir şey işte...

0|0
    0|0
  • resmen rezillik ya

0|0
    0|0
  • Alt katta eskort yaşıyor. Ondan çok memnunum. Diğerlerini tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Ankarada mı oturuyorsunuz yoksa alt komşumuz siz misiniz bunu yazan cidden çok özür dilerim cidden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• demek ki binanızda otorite yok. bizler bu konu da kesin kararlar aldık binaca. çok ufak çocuğu olanları da anlayışla karşılamak gerekiyor, 4 yaşında bir çocuğu susturmak kolay değil.. binadakilerle aile gibiyiz.

0|0
    0|0
  • Valla hic sesleri cıkmaz gormüyorum da cok memnunum :))

0|0
    0|0
  • Değilim.

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • Eh iste. Ustteki baya manyak

0|0
    0|0
  • Eh idare ediyoruz

0|0
    0|0
  • sözde tıpçı kızlar ama ders çalıştıkları bile yok allahım her gün mü kahkaha gürültü şarkı söyleme olur yıldım :D

0|0
    0|0
  • Değilim,

0|0
    0|0
  • Hayır değilim dedikoducu gıybetçiler :D

0|0
    0|0
  • Evet cok memnunum. Hicbirini tanimiyorum cunku. Yandaki teyze haric

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Evet memnunum.

0|0
    0|0
  • Ben sinir oluyorum apartman hayatından nefret ediyorum. Çocuklar hiç rahat olamıyor ay yapma yok etme ee çocuk bu napsın otursun gazete mi okusun? Müstakil ev candır.

0|0
    0|0
  • Memnunum. Üst katta ergen çocuklar gürültü yapiyor ama umrumda olmuyor. benim de gecem gündüzüm belli değildir. Gece vakti spor bile yaptığım oluyor. Alt kattan gelecekler diye hafif bir tirsma yaşamıyorum değil yani. Kapıyı açmam olur biter:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...