Elektrogitar hakkında bilgisi olanlar var mı? Detaya gelin?

Kardeşim çok sevdiği basketbolu bırakıp, Elektrogitar denen şeye yönelecek. Benim hiç bir fikrim yok, nedir bu elektrogitar? Nasıl bir meslek olur mu bundan? Üniversitede var mıdır böyle bir şey? Anlatsanıza bana?

Elektrogitar hakkında bilgisi olanlar var mı? Detaya gelin?

Güncellemeler:
yardım
...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeteneğe bağlı elektro öyle basit birşey değil yani sesi ve yeteneği varsa barlardâ cikar gecesine 200 lira alir bunu meslek edinecekse kendine rahat biri sanırım ben çalıyorum elektro ve memnunum yani bak mesela marilyn manson personal jesus dinle veya Nirvana dan smells like teen spirit dinle heavy ile punk tarzı ayirabilirsin ben heavy çalıyorum mesela black sabbath iron man dinle vs vs vs gitarını iyi seçmeli kesinlikle ucuz olmamalı önerim şunlar heavy gidecekse ESP Jackson ıbanez punk falan atacaksa fender squier falan yani parasınada aha pahali bu iyidir demeyin deneyin heavy olacaksa sapi gül olacak gövde ıhlamur olacak distortion atacaksa kopru kilidi olacak bak anlatırken kafayı yedim neyse ben gitar calacam bak kisaca sap koyu ise tonlar serttir sap beyazımsi ise tonlar yumusaktir tam tersine yani gul agaci yumusak oldugu icin sert ton verir diger agaclar ise sert oldugu icin yumusak ses verir ironiye bak falan filan kolay gelsin :) Israrla ıbanez oneririm

0|1
    0|0
    • kanka bunlarin hicbirinden anlamiyor bir video izlemis hazir basketi de bırakıyor boş kalmayayım demiş elektrogitara sarmış ama onun için önce normal gitar öğrenmek lazımmış şimdi abi ben önce normal gitara sonra elektrogitara gidicem diyor yeteneği sesi bilmiyorum açıkçası var mı yok mu.. sesi yok ama.:))

• Peki son sorum kardesim şeyi dert ediyor mesela gitardan başlayacak sonra elektrogitar ama bunları öğrenmesi çok zor aşırı zor mu ya, çünkü video felan izlemiş baya zor duruyormuş adamın anlatışı bile zor diyor. Bin tane tel kulak yeri var diyor.

• Hayir zor değil isterse basarir neden olmasin yani

Yükleniyor...