Özgüvenim 0 çok pısırığım piskolog olan veya bana yardımcı olabilcek varsa yanıtlarsa sevinirim?

Çok pısırık biriyim toplumda insanları kendimden yüksek görüyorum sanki herkez mukemmel en berbat benim insanlarla iletişim kuramıyorum konuşursam ; ya yanlış bişey söylersem ya ezik görünürsem gibi sorunlarlarla karşılaşıyorum okulda kızlar mesela laf atıyo konuşmak istiyo kafamı eyiyorum hoşlandığım kıza okulda selam bile veremiyorum durum budur bana yardımcı olabilcekler yoruma gelirse sevinirim?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kısa bir tavsiye vereyim sana,

Taşıdığın vücudun başkasına ait olduğunu düşünmeye çalış. Sen bir ruhsun ve görünmez bir varlıksın. Bedenin sadece görünen kısım. İnsanlar bedene laf söyleyebilir ruha değil.

Sanki başkasının vücudunun içinde gibi düşün kendini. Sen bir ruhsun ve senin kim olduğunu göremezler. Bırak ne düşünürlerse düşünsünler o beden hakkında. Bedenler sadece birer emanet ve bizim yeteneklerimizi sınırlayan birer hapishane. Sen aslında bambaşka birisin.

Demek istediğimi anladığın zaman hayatın şifrelerinden birini çözmüş olacaksın.

0|0
    0|0
  • Bir gun bir sarapcı abimiz bana sunu dedi:
    İnsanlara yukarıdan bakarsan, bir pislik; assagıdan bakarsan tanrı; tam karsıdan bakarsan kendini gorursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...