Anne veya Babanızı rahatlığınız için Darülaceze'ye veya bakım evlerine bırakır mısınız?

Neden bırakırsınız? Toplum olarak eksiklikliğimizi nasıl gidereceğiz?

Bunun sebebi sizce çocuğu küçük yaşta kreslere vermekten kaynaklaniyor olabilir mi?
Anne veya Babanizi  rahatliginiz  için Darülaceze'ye veya bakim evlerine bırakır misiniz?

Güncellemeler:
Fakir insanların babalarını annelerini bakım evine bıraktığına şahit olmadim

0|0
129

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Asla bırakmam, Allah beni öyle bir seçim yapacak duruma düşürmesin.

1|0
    0|0
    • Amin. Fakir insanlarin bıraktığını görmedim

• Olmazsa olmazlaridir

• Teşekkürler eig için

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• öncelikle karikatür olmasını bir yana itersek yuvalar çocuk gelişimi sosyalleşme paylaşma açısından önemli... ben asla ne kendi anne ve babamı ne eşimin anne babasını onları geç büyük annemi babaannemi dedemi halamı teyzemi bile bırakmam bu rahatlıkla alakalı değil vicdanla alakalıdır kendi kanımdan birini asla ama asla kendi elim ayağım tutuyosa hiç bir yere bırakmam , derseniz ki şimdi böyle konuşuyosun ve abartıyosun siz değil ben kendimi tanıyorum böyle gördüm böyle uygularım teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • 1 baba 10 evlada bakar da 10 evlat 1 babaya bakamaz cümlesi hep aklımda. Hayırsız evlat katagorisine giremem. Annem ve babam benim için onca şeyden fedakalık yaptı. Onların ilgiye ihtiyacı var durumum ne olursa olsun hep yanlarında olurum. Huzurevi mi? ASLA!

0|0
    0|0
  • kreşe verilen 90lılar henüz o kadar büyümedi ilerde anlarız

0|0
    0|0
  • bence alakası yok toplum olarak çocuklarımıza gereken saygıyı öğretimi eğitimi veremiyoruz anne baba hakkı dinimiizi bilmekten geliyor dinimizi tam anlamıyla uygulamadığımız için bu durumlar oluşuyor

1|0
    0|0
    • Doğru bununda noksanligi var

• evet hem noksanlığımız var hemde insanoğlu ne ederse onun karşılığını mutlaka bir gün görür çok güzel bir konu açmışşınız umarım gençler bir nebze olsun anlar

• farkındalık ara sıra gerekir.

• Hayır bırakmam. Merhametsizlik gibi geliyor bana bilmiyorum öyle düşünüyorum yani.

0|0
    0|0
  • Birakmam

0|0
    0|0
  • Anam babam için anne olma hakkımdan vazgeçtiysem, onların annem babam olmasından da vazgeçebileceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bırakmam onlara ben bakarım en iyi şekilde. Zamanında onlar nasıl bana baktılarsa en iyi şekilde.

0|0
    0|0
  • Hayır 😑

0|0
    0|0
  • Ne kadar sıkılsam da hayır. Vicdanım el vermez.

0|0
    0|0
  • Hayatta bırakmam ne durumda olursam olayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ölürümde vermem babamın bir çay içmeye parası yokken benim cebimden parayı eksik etmedi annem ne zorluklarla büyüttü beni rahatlığın canı cehenneme dünyada hiç bişeye değişmem anne-babamı

1|1
    0|0
  • İlgilenemeyecek durumda olursam en kötü ihtimal yardımcı hizmetli tutarım. Hayatını bana adamış insanları, yaşamsal fonksiyonları zayıfladı diye terketmek çok kalleşçe.

0|1
    0|0
  • Ata Atamdir basim gozum ustune, onlara simdi bile laf soyletmezken...

0|1
    0|0
  • asla birakmam ölene kadar basimin tacilar onlar

0|0
    0|0
  • Tas olur insan

0|0
    0|0
  • Babamı kaybettim Annemde beni gömer zaten zira sorun çözüldü

0|0
    0|0
  • Bırakmam tabi