Hayatınız boyunca unutmak istemediğiniz anınız nedir?

Benim birden çok anılarım oldu, herbiri çok güzel di, bir tanesi 6 kişi - 26 derece denize girmek di iyi eğlenmiştik.
Sizin de paylaşmak isteğiniz anılarınızı paylaşırmısınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarımla bir nehir vardi hep oraya giderdik dağ kenarı bir nehirdi nehrin içindeki taşların üzerinden yürüyüp içerilere giderdik yeni yerlerini keşif ederdik tabi kaç kez kaydık düştük suya çok komikti, bir kere de o dağa çıktık çok yüksek ve dik bir dağ korkunçtu çıkıp inene kadar korkudan hayatimin 10 senesi gitti ama yinede değerdi korka korka çıktım, inerken hepimiz el ele tutuşmuşduk benim ayağım kaydı düştüm sırtımın üstüne arkadaşlarim da benimle düştuler bitanesi de önden gidiyordu yuvarlandi indi nasıl sağ kaldi bilmem artik. çok güzel günlerdi ya.. Nehir bu http://i.hizliresim.com/nLWn3V.jpg

0|1
    0|0
    • Zahmet edip o kadar yazmış sınız elinize sağlık ayrıca resim için teşekkürler. 😃

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımin doğum günü için hazirlagim o özel sürpriz. Bütün. Arkadaşlarından ve alisinden onun doğum günü için düşüncelerini bir kağıda. Yazmasını istedim. Ve. Onları tek tek posetledim su geçirmeyecek şekilde seyhan. Gölündeki sallanan köprüye gittik posetledim içine bir de taş kattım. Balık ipi ile bağlayıp köprüden aşağıya suyun içine bıraktım. Bizim arkadaşlar. İplerin başında bekler iken ben asliyi almaya gittim onla balığa gidicek tim ama bir turlu gidememistik neyse asliya bir kız hayatıma girdi seni onla tanıştıracagim diyerek köprüye. Doğru götürmeye başladım. Köprünün sonda ise günlerden yapilmiis bir kalp ortasında pasta vardi köprü ye vardik iplerin olduğu noktada. Durdurun aaa balık ipi yoksa ucunda balık mi var diyip ipi cektitdim posedi görünce şaşırdı ac dedim. Şansına ilk not benimdi :) okurken ağlamaya başladı ve sıra ile diğer notları çekti hepsi bitince ayarladığı çocuk ona gülleri verdi ve köprünün sonuna yürümeye başladık sonunda bizim arkadaş günümüz ve pasta sevinçten havaya fırladı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevdiğimle ilk dansım unutulmaz unutturulmaz anımdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...