Öğretmenimin güvenini kaybettim?

Benim bayan bir öğretmenim var onu çok seviyorum fakat onun güvenini çok kırdım. Beni facebooktan engelledi bugün özür dilemek için yanına gittim 'konuşmak istemiyorum' dedi. Sizce ne yapmalıyım beni affetmesi için? Yaptığım hatadan dolayı çok utanıyorum..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Özür dilemek için yanına gitmişsin, bu iyi davranış, fakat ne yaptınız onu anlatsanız ona göre yardımcı olsak.

1|0
    0|0
    • Arkadaşım fake hesap açıp ona şaka yapmak istedi bende eşlik ettim sonra suç toptan benim üstüme kaldı :/

• Ok. kendine iyi bak şaka yapacak san eğer kendine yaşıtları nı yap daha az zarar görürsün

• Bugün güzel bir gül alıp yine özür dilemeye gittim baştan affetmeyeceğini söyledi ama gözlerim dolunca tamam Affediyorum dedi.. faceden engelimi kaldırıcakmısınız dedim hayır dedi hiçmi dedim hiç dedi.. hala kızgın ama zamana bırakıcam başka çare yok :/

Erkekler Ne Diyor 3

• hatan ne idi peki.. ne yaptın ya da ne dedin hocana ki bu kadar çok kızmış sana...

0|0
    0|0
    • Arkadaşım ona fake hesap açıp şaka yapmak istedi bende eşlik ettim öğrenince olan oldu

• Nasıl ikna ederim bilemiyorum :/ ama deneyeceğim teşekkürler

• rica ederim... ikna edersin umarım...

• Babanı gönder

0|0
    0|0
  • ne yaptıgını söyler misin önce sen

0|0
    0|0
    • Arkadaşım ona fake hesap açıp şaka yapmak istedi bende eşlik ettim öğrenince böyle oldu 😕

• Tamam denerim çok sağol yorum yaptığın için 😄

• rica ederim keşke arkadaşta olabileydik

Kızlar Ne Diyor 2

• Naptin ki?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım ona fake hesap açıp şaka yapmak istedi bende eşlik ettim suç toptan benim üstüme kaldı :/

• Ne yaptinda?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım fake hesap açıp ona şaka yapmak istedi bende eşlik ettim sonra suç toptan benim üstüme kaldı :/

• Abartilcak birsey degil dogrusu

• Ama bana sordu senmi yaptın dedi hayır dedim yalan da söyledim.. ben kaşındım doğrusu

Yükleniyor...