Erkekler sorum size gelin?

Gece ıssız bir sokakta gidiyorsunuz ve karşıdan elinde bavuluyla bir kız geliyo. bu kız tam size doğru gelirken ayağını burkuyo ve yere düşüyo. kız o an için ayağını basamayacak bir halde. ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Aynısı çok eskiden başıma geldi sokakta kimse yoktu babamı aradım geldi aldı eşek sıpası nası becerdin dedi

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• kız yardımcı olur musun demezse yanasmam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yardim ederler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yardım Ederim.

0|0
    0|0
  • Yardımcı oluruz zarar vermeyiz kötü bir insan değiliz sonuçta

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmam yürür devam ederim umrumda olmaz bu kez0lara iyili kfazla birdefa kızı dövüyorlar diye araya girdim kurtardım bir ton sopa yedik tacizci diye

0|1
    0|0
    • Hahahah abartmayın bee o kadar da değil.

• minnoş kalpli bir kızım ben yapmam öyle şeyler 🤓

• iyi bakalım O zaman Minnoş kız ^^ Bolşans.

• çok film izleme. geçer giderim banane

0|1
    0|0
  • Hemen giderim kizi kucaklar ayaga kaldirmaya calisirken kiz birden ciglik atar imdat sapik diye sonra cik isin icinden. Turk kizi standart.

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok 2 si arasında kaldım aslında şöyle yaşamadan bilemezsin derler o zamanki duruma bağlı yardım etsem bile sapık muamelesi görürüm ama bir yandanda geçersem içimdeki vicdan azabı beni bitirir

0|0
    0|0
  • Yardim etmeye calisirim ne yapicam yahu nerden geliyo akliniza bu tip sorular az oncede tecavuze ugrayan gorseniz naparsiniz diye bir soru gordum hey Allahim yaa

0|0
    0|0
  • Kız Türk ise yanlış anlayacağından hemen koşarak kaçarım

0|0
    0|0
  • Yardım ederim bavulunu taşırız gideceği yere kadar

0|0
    0|0
  • Evime götürürüm ayağına masaj falan yaparım gece yatırırım sabahta geçince istediğni yapar ona kalmış tabi 😏😏

0|0
    0|0
  • Bavulu alirim elinden. koluna girerim. nereye gidecekse goturuveririm. tabi yardimimi kabul ederse... etmezse keyfi bilir. yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • centilmenlik yapip valizini ve kendisini evine kadar ulastiririm

0|0
    0|0
  • taksi çağırır gideceği yere bırakmasını söylerim.

0|0
    0|0
  • Valla ben ellemem , elleyincede suç oluyor. Bırak sana mı kaldım diyor aman :/

0|1
    0|0
  • Sırtlayıp eve götürür ayağını tedavi ederim :)

0|0
    0|0
  • isterse bileğine masaj yapıp gitceği yere kadar bavulunu taşırım

0|0
    0|0
  • Gider yardım ederim olmadı hastaneye götürürüm gece gece eve mi götüreyim o saate :)

0|0
    0|0
  • Bir şeyiniz var mı hanımefendi derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...