Türkiye'de #Cinsel Açlığın Sebepleri Nelerdir?

Türkiye'de #Cinsel Açlığın Sebepleri Nelerdir?

Türkiye Cinsel Açlığın Afrikasıdır. Bu Sözü Birçoğumuz Duymuş Gerektiğinde Kullanmışızdır.

Nitekim Kongo'lular İçin Ekmek Su Neyse Malesef Ülkemizde Yaşayan Bazıları İçinde #Seks Odur.

Her Geçen Gün Artan Libidosunu Bir Türlü Doyuramayan, ve Bu Durum Karşısında İlgilendiği Cinse Bir Yemmişcesine Bakan Lavuklara Yine Sokak Jargonunda Hiç Ya da Uzun Süre İlişkiye Giremeyenlerede #Abaza Denir.

Türkiye'de Genel Bir Ön Yargı Vardır Namus Bizim İçin Muhakkak Önemlidir Kaldı ki Hergün Birçok Konuda Hatta En Başta Ahlak Konusunda Aşağıladığımız Eleştirdiğimiz Yabancılar Var ya Yemin Ederim İçlerinde Öyle Namuslu İnsanlar Var ki Ben Namusluyum Diyenden Kat be Kat Üstündür Zira Bu Konuda Millet ve Din Ayrımı Şeklinde Genelleme Yapmak Çok Yanlıştır.

Yine Ülkemizin Her Bölgesinde Kim Ne Derse Desin:

Erkek Yapar #Çapkın Kadın Yapar #Fahişe Olur!

Gerçeği Vardır.

Tabiki Kadının Evlenmeden Cinsel İlişkiye Girmesi Vb. Ahlak Dışı Şeyler Yapması Kabullenemez Yaratılış Gereği Zira Erkeğinde Yapmaması Lazım.

Benim İçin: Bunları Yapan Kadın #Fahişe, Aldatan Erkek Veled-ül Zinadır.

Hemen Herkes Bilir Bu Tip Kızlar İşaret Parmağı ve Baş Parmağın Birleştirilmesinden Meydana Çıkan Malum İşaretle, Ya da İşte Anlayın Bazı Sıfatlar İle Anılırlar ve Bilinirler Zira Bu Sıfatlar Onların Ömür Boyu Nereye Giderlerse Gitsinler Beraberinde Gelirler.

Kandırılmış Değil, Birçok Malum Vaatlere Kanmış Olabilirsin #Tecavüz Hariç Bu Bir Bahane Değildir!

Nitekim ALLAH (C. C.) İnsanlara Akıl Bahşetmiş, Cüz-i İrade Vermiştir.

Aklınızı Kullanabilirsiniz Dolayısıyla Düşünebilirsiniz.

Evlilik Dışı İlişkiye Girenleri Yadırgamıyorum Herkes Kendi Amelinden Sorumludur.

Kimseyi İlgilendirmez.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• din olarak kadına deger verılmesı gereken bı toplum olmamız gerekıyor ama bı bakıyorsun coğu erkekhayatında kadın görmemiş gibi bakıyor. bu yetıstırmeyle alakalı ozellıkle erkek cocuk annelerı oğullarınızı kadına bı et parçasıymış gıbı bakmamasını öğretırse sorun kalmaz

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tam olarak"açlık" kelimesiyle tabir edilemeyecek durumdur. çünkü normalde acıkma bir ihtiyaçtır yenir giderilir, aç gözlülük ise şöyle tahayyül edin açık büfeye dalmış her şeyi ağzına sokmaya çalışan doysa da yemeye çalışan mundar eden yere dökülen yiyeceklerin üzerine basan biri gibi. vahşi yabani teror oluşturan hayvanlardan farksız. bu öyle bir cehalettir ki sırf bu ihtiyaç için evlenirler bu insanlar, sonra bu işi yapmayı bilmedikleri gibi korunmadıklarından ürerler, sonra çocukları eğitecek zabtedecek beceriye bilgiye sahip olamadıklarından birbirine girer ve cinayet işlerler, sonra o çocuklar mı? onlarda bayrağı devralırlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilemiyorum seytana uyduları icin

0|1
    0|0
  • herkes kendi amelinden sorumludur tabii ama kucuk kizlari kandirip da iliskiye girip de sen suclusun demek onlara fahise demek nasildir? Insanlar her zaman dogruyu goremeyebilir ve duygulariyla da oynanmis olabilir

0|2
    0|0
    • Bu Tartışılır Her Küçük Kız da Kandırtmıyor Kendini..

• yok sunu soylemek istedim sadece: bazi insanlar oluyor direk isim takiyorlar anlamadan dinlemeden cidden hos bir sey degil sizin de oyle dusundugunuzu sandigim icin yorum yapmak istedim. Tesekkur ederim

• Genelleme Yapmam Kesinlikle. :)

• Benim İçin: Bunları Yapan Kadın #Fahişe, Aldatan Erkek Veled-ül Zinadır.

Kadini yazar asagilarsin. Erkegi yazarken yine anne ''kadin'' uzerinden asagilarsin.
    Ciddiye aldigimdan degil tabide insanlarin gozunden kactigi icin onlari dikkate davet ediyorum.

0|0
    0|0
    • Burada Beni Bilenler Bilir Bende Kadın Erkek Ayrımı Olmaz Benim İçin Haklı ve Haksız Ayrımı Var! Ayrıca İnsanların Gözünden Kaçan Nedir Tek Siz mi? Biliyorsunuz O Sıfatın Türkçesini? Tek Siz mi? Gördünüz? Komik Durumdasınız! Beni Tanımadığınız İçin Ayrıca Çağımızın Hastalığı Olan Ön Yargı ve Genelleme İle Yaklaştığınız İçin Bende Sizin Bu Provakatif Görüşünüzü ve Sizi Dikkate Almadığımı Belirtmek İsterim.

• Toplum baskısı yüzünden bastırılan genelev yüzü görmeyen insanlar taşkınlıklarını sokakta vb. Yerde gösteriyor.

0|1
    0|0
  • türban.

0|0
    0|0
  • İzninizle ufak bir düzeltme yapmak istiyorum... zannedersem doğrusu "abaza" değil "abazan".

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesinlikle. Benim gözümde de kadının namusu ile erkeğin namusu aynıdır. O başkalarını taciz eden deyyuslar, ileride senin de ananı, bacını taciz ederler. Benim en çok kınadığım nokta şu: Namus kavramını önemsiz bulan, geçmişi önemsiz bulan erkek bireylerin, kız kardeşinin sevgilisi olması olayına çok tepkinli davranması... Be hıyar sen yapıyorsun bir şey yokta, o yapıyorda mı sorun oluyor? Aynı şekilde sevgilisi olan erkekler babası tarafından ikaz edilmez, lakin sevgilisi olan kız çocuklar ikaz edilmekle beraber bazı imkanlarına kısıtlamalar bile getirilir.

Diğer sinir olduğum nokta ise kadınların bu kadar çabuk teslim olması. Aklı cinsellikte olan, başkalarını taciz eden erkeklerden nefret ederim. Bu şerefsizler, yalandan seviyor numarası yapıp, kadını kullanır. Kadında duygularıyla hareket eder. Dediğiniz gibi hür irade var, burada kadınlarda da kabahat var. Duygularınla değil, aklınla hareket etseydin belki de seninle işini bitirdikten sonra, ayrılmasına üzülmeyecektin. Buna fırsat vermeyecektin. Ben hepsini kınıyorum.

0|1
    0|0
  • Her açık giyenen kadına ahlaksız tü diyip kızı yaşındaki kızların arkasından bakan veledi zinayi muhteremler oldukça bu ülkede açlık bitmez cinsel açlığın afrikasıdır türkiye o yüzden bu ülkede cinsel tecavüzler çok

0|1
    0|0
  • Cunku insanimiz bir milletin giyinisinden dinine kadar karisiyo ve o kadar cok haci hocalarimiz var ki bir kadin bilegi gordugunde azarlar denge yok şu an ulkede duzeltilmesi zor mu cok zor

0|1
    0|0
  • Hiç okumadım... başlıktan yola çıkarak yazıyorum. Japonya'da 3 7 yaş arası çocuklara her türlü adap edep cinsel eğitim vb dersler verilir. Ve çocuklar bunun baskı olmadan bir zevk Yaradandan gelen bir lütuf uygun olduğu durumda her zaman yapılabilir diye öğreniyorlar sen hiç Abaza japon gördün mü Hayır ben görmedim sen de görmedin. Gelelim türkiyeye ye kardeşim zaten tüm toplumlardan farkli bir toplum olduğumuz gibi bu konuda farklıyiz. Bize ta küçükken baskı yapılmaya başlandı yapma keserim pipini yapma amca seni sünnet eder vs. Dinimize hiç bağlı olmayan fakat en bağlı görünen ülke biziz. O yüzden dolayi zihniyete var tabi kızlarımız bunu utanç kaynağı erkeklerimizde ulaşılması cok cok zor gördüğü için açlık var.

0|0
    0|0
  • olmassa çay demleriz çok iyiydi ya =D

0|0
    0|0
  • Köpegi bile kesiyorlar la
    Hahaha

0|1
    0|0
  • Karşılıklı tatminsizliklerin ve eğitimsizliğin etkisi bunlar.
    Bu yüzden kadınları cinsel objektif olarak görüyoruz.

0|0
    0|0
  • son cümle kısaca her koyun kendi bacağından asılır olmalıydı dostum
    Allah bizleri davadan ayıracak hal ve düstülerden korusun

1|0
    0|0
  • Kerhaneleein olmamasindan

0|1
    0|0
  • Pardon da uzun ya da hiç ilişkiye girmeyene neden abaza deniyomuş sorabilir miyim abazalıktan çıkmak için zina mı yapmak lazım ondan sonra onla bunla yatıp bakire arıyosunuz siz çok mu masumsunuz?

0|0
    0|0
    • Bunu Bana mı? Yazdın.

• Snn kaç kişiyle yattığın umrumda değil benim kızdığım nokta ilişkiye hiç girmeyenlere abaza damgası çakman hayır illa zina mı yapmamız lazım

• Sen Önce Yazılanları Baştan Sonra Aklın Vara Oku ve İdrak Et Sonra Tanımadığın ve Tanıyamayacağın İnsanların Hakkında Bilip Bilmeden Böyle Komik Duruma Düşürme Kendini.

• Bir bilsek şu kendine "erkek" diyenlerin 5 dakikalık zevk için neden her şeyi yaptığını.

0|0
    0|0
  • cinsel terbiye alızım cinsel eğtim gerekli cinsel yaşam sayfasi bakarsan belil

0|0
    0|0
  • Mart bitti :)

0|0
    0|0
  • Insanlarin Hayasi Yirtilmis...

0|0
    0|0
  • hahahahahhahh

0|0
    0|0
Yükleniyor...