Türkiye'de #Cinsel Açlığın Sebepleri Nelerdir?

Türkiye'de #Cinsel Açlığın Sebepleri Nelerdir?

Türkiye Cinsel Açlığın Afrikasıdır. Bu Sözü Birçoğumuz Duymuş Gerektiğinde Kullanmışızdır.

Nitekim Kongo'lular İçin Ekmek Su Neyse Malesef Ülkemizde Yaşayan Bazıları İçinde #Seks Odur.

Her Geçen Gün Artan Libidosunu Bir Türlü Doyuramayan, ve Bu Durum Karşısında İlgilendiği Cinse Bir Yemmişcesine Bakan Lavuklara Yine Sokak Jargonunda Hiç Ya da Uzun Süre İlişkiye Giremeyenlerede #Abaza Denir.

Türkiye'de Genel Bir Ön Yargı Vardır Namus Bizim İçin Muhakkak Önemlidir Kaldı ki Hergün Birçok Konuda Hatta En Başta Ahlak Konusunda Aşağıladığımız Eleştirdiğimiz Yabancılar Var ya Yemin Ederim İçlerinde Öyle Namuslu İnsanlar Var ki Ben Namusluyum Diyenden Kat be Kat Üstündür Zira Bu Konuda Millet ve Din Ayrımı Şeklinde Genelleme Yapmak Çok Yanlıştır.

Yine Ülkemizin Her Bölgesinde Kim Ne Derse Desin:

Erkek Yapar #Çapkın Kadın Yapar #Fahişe Olur!

Gerçeği Vardır.

Tabiki Kadının Evlenmeden Cinsel İlişkiye Girmesi Vb. Ahlak Dışı Şeyler Yapması Kabullenemez Yaratılış Gereği Zira Erkeğinde Yapmaması Lazım.

Benim İçin: Bunları Yapan Kadın #Fahişe, Aldatan Erkek Veled-ül Zinadır.

Hemen Herkes Bilir Bu Tip Kızlar İşaret Parmağı ve Baş Parmağın Birleştirilmesinden Meydana Çıkan Malum İşaretle, Ya da İşte Anlayın Bazı Sıfatlar İle Anılırlar ve Bilinirler Zira Bu Sıfatlar Onların Ömür Boyu Nereye Giderlerse Gitsinler Beraberinde Gelirler.

Kandırılmış Değil, Birçok Malum Vaatlere Kanmış Olabilirsin #Tecavüz Hariç Bu Bir Bahane Değildir!

Nitekim ALLAH (C. C.) İnsanlara Akıl Bahşetmiş, Cüz-i İrade Vermiştir.

Aklınızı Kullanabilirsiniz Dolayısıyla Düşünebilirsiniz.

Evlilik Dışı İlişkiye Girenleri Yadırgamıyorum Herkes Kendi Amelinden Sorumludur.

Kimseyi İlgilendirmez.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
716

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...