Sevgilimle birlikte yaşamak istiyoruz, ailelerimize nasıl aciklayabiliriz?

Sevgilimle birlikte yaşamak istiyoruz, ailelerimize nasıl aciklayabiliriz? Bu arada ben 26 yasindayim şu an yalniz yasiyorum ve calisiyorum.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• zaten yalnız yaşıyosan o sana taşınsın işte oldu bitti... 26yaşındasın ailene bir şey açıklama zorunluluğun yok

1|0
    0|0
    • Evet ama kalplerinide kirmak istemem

• böyle bir durumdan kırılcaklarını sanmam... ayrıca bu senin özelin sayılır sonuçta bilmelerinede gerek yok zamanı geldiğinde zaten öğrenirler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilinden ciddi anlamda emin değilsen böyle bir şeye kalkışmanı tavsiye etmem. Biz de eşimle evlenmeden önce birlikte yaşadık ancak böyle bir şeye kalkışırken ailelere söylemek en meşakatli olanı gerçekten de. İlk başta hiç birinin kabul edeceğini sanmam özellikle de senin ailenin. Ama bunu öncelikle gerçekten ilişkiniz konusunda ciddi olduğunuzu göstererek onaylatabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • önce yalnız yaşıyorum diyeceksin , bişeyler duyarlarsa bazan arkadaşlarım geliyor diyeceksin , sonra onlarda ilerde gerçeği anlayacak.

0|0
    0|0
  • evlensene sapık

1|0
    0|0
  • Asla ama asla ailen bunu kabul etmeyecek kirmadan anlatamazsin

0|0
    0|0
  • Çok yabancı film izliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Zor aciklarsiniz

0|0
    0|0
  • Aileleriniz avrupai bir yaşamı benımsemısse sorun olmaz yok anadolu ınsanı ise kaldıramaz

0|0
    0|0
  • Sen ne yapmak istiyorsun? Türk toplum yapısının altına dinamit koyuyorsunuz. Avrupa mikrop toplumunun yaptıklarını yapmak zorunda mısınız!

0|0
    0|0
    • Türküm ama ateistim. İslama göre yaşamak zorunda degilim

• Anladım. O zaman serbestsiniz. ?

• Evlenin?

0|0
    0|0
  • Oh günde sevisin yarasin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ailen tutucu ise kabul etmezler

0|0
    0|0
  • açıklayamazsınız

0|0
    0|0
  • evlen o zaman?

0|0
    0|0
    • Evlenmek icin erken

• o tezi çürüttüler haberin yok mu

• :) kuranı da curuttuler o zaman. Pff

• ayrı eve çıkıyorum derim haber veririm sadece :D

0|0
    0|0
  • Ailene söylemek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Ailene söylemek zorunda değilsin zaten yalnız yaşıyormuşsun , iş ciddiye gidince söylersin

0|0
    0|0
  • Evlenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...