Oğlum eşcinsel olduğunu söylüyor ne yapmalıyım?

Kadınsı davranışları yok, gayet bakımlı sporcu bir çocuk. acaba ergenliklemi ilgili ne yapacağımı bilmiyorum. Kız arkadaşlarıda olmuştu ama bugün bana kızlarla sadece evcilik oynıyabiliyorum dedi. Elimde değil dedi çok çaresizim... Beni kabul et diyor yardımcı olun nasıl davranayım. Bu arada pisikoloğa götürdüm ama pisikolok eşcinselliğin tedavisi yok dedi ben sadece ona toplum baskısını azaltma bakımından yardımcı olabilirm dedi.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Oğlunu olduğu gibi kabul et bu bir hastalık değil bu bir tercih değil ... Oğlun eşcinsel bir birey sakın ona baskı yapıp değiştirmeye çalışma aksi taktirde oğlun hayat boyu mutsuz olur bir baba olarak bunu istemezsin... Onu olduğu gibi kabul et ve öyle sev toplumu insanları boşver geç onları sen oğlunun mutlulugu için yanında ol ve ona destek ver.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam olmanın faydalarını anlat, eğer anlamazsa yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
    • Adam zaten nasıl cümle bu diyorum ya hiçbir feminen davranışı yok hatta aktif (verici alıcı değil) olduğunu söyledi bana

• O halde eşcinselliğin hastalık değil imtihan olduğunu biliyor olması gerek.
      Üzgünüm zorla onu yolundan döndüremezsiniz ama böyle devam ederse gideceği yolun uçurum olacağını belirtebilirsiniz.
      Misal doğanın dengesi vardır bunu çok iyi anlamak gerekiyor

• Dinsel konularla çocuğuma laf anlatamam. Oda ikna olmaz bende. Sanırım kabul edip onu korumaya çalışacağım.

Kızlar Ne Diyor 8

• ya eşcinselliği bu kadar sorun etmeyin! oda insan. ayrıca evet tedavisi yok hep öyle olacak kabullen. istesede kadınlara ilgi duyamaz, senin erkeklere ilgi duyamayacağın gibi. ve bu bir sorun değil bence, tabiki arada salaklar dalga geçer ama bilmezlerse sorun olmaz. bırak senin yerine o karar versin

0|1
    1|0
  • Eğer çevresinden baskı görürse etkilenmemek için psikoloğa gitsin onun dışında yapılacak bir şey yok çünkü bu tedavi edilmesi gereken bir durum değil, oğluna destek olmalısın.

0|1
    0|0
  • Çocuğu bir tanıdık var onun eline verelin dicemde gaylijten kurtulur bu sefer kızlardan kurtramayız 😄

0|0
    2|0
  • pencereden at ölsün

0|0
    4|3
  • Herkesin kendi seçimidir onu öyle kabul etmelisiniz. üzerinde baskı kurmayın.

0|1
    0|0
  • 10 yasinda mi baba oldun?

0|0
    0|0
  • Psikolog ne derse öyle yapmalısınız bence

0|0
    0|0
  • Psikoloğa götürün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çocuğunuzu sevin, eşcinselliğin tedavisi yok çünkü bir hastalık değil. bu gayet normal birşey. eşcinsel olmasından kaynaklı olarak ona farklı davranmayın. evet bu sizin için şok edici bir durum olabilir belki, ama o bu şekilde doğdu ve değiştirebileceği birşey değil bu. ona sımsıkı sarılın.

0|0
    0|0
  • Eğer bun psikolojikse tedavisi var, hormonSal ise tedavisi yok, başka psikoloğa götür, tedavisi bulunursa olur bulunmaz ise yapacak birsey yok, Troll sorumu bu?

0|0
    0|0
    • Hormonsal bir durum değil ama pisikoloklar tedavisi yok diyor.

• Tımarhaneye yatır.

0|0
    1|0
  • Adıyaman Menzil de bir Allah dostu var..
    Oraya bir götür.

0|0
    0|1
  • kuranda lut kavmine ait ayetleri oku Helak olucak allah yardımcınız olsun

1|0
    1|1
    • Dinlere inanmıyorum eşcinselliğinde hastalık olduğunu kesinlikle düşğnmüyorum ama toplum baskısından korkuyorum.

• toplum baskısından korkmadıgınız bir yere taşının o zaman

• Bugüne kadar ona inanç ve değer adına ne verdin ki, ne bekliyorsun?
    Tek verdiğin para...
    Bırak da paraya tapa tapa gebersin işte...

0|0
    0|0
    • Oğlumu mükemmel yetiştirdim bir çok çocuktan daha ahlaklı olsun eşcinsel yapacak birşey yok.

• Ahlak demek din demektir.
      Din egitimi adına ne verdin?
      Onu söyle sen...

• (18-24) ve cocugun var

0|0
    0|0
Yükleniyor...