Yurtta kalan köylü arkadaşım hakkında?

Kendisi bizim okulun yurdunda kalıyor. İlk başlarda acırdım ve onunla her yediğimi paylaştım, yüzüne güldüm. Şimdi başıma çıktı.. Bana "yarın bana şu cipsten getir", "bir poşet fıstık getir", "yemek getir" gibi şeyler söylüyor. Parası var ama harcamıyor. Artık bunaldım ne yapmalı ne etmeli buna? Benim babamda fabrikatör değil.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün sen alda biz yiyelim de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben direk aşağılardım ya herkes yerini bilsin

0|0
    0|0
    • Yarın söyleyeceğim artık. Ben 2 şişe su alıyorum ikisini de kendi içiyor. Ona diyorum kendine getir iç diye... ben çeşme suyuda içemiyorum resmen işkence gibi. bugün susuz gezdim zaten

• yani düzgünce söyle eğer anlamıyorsa direk aşağıla herkesin anladığı dilden konuşmak lazım

• İlkokuldayken bana da olmuştu kız benim sulugumdan ictigi icin ben susuz kalmıştım 😃

Erkekler Ne Diyor 12

• Tenrikler hayatı öğrenmeye başlamışsınız! 😊

0|0
    0|0
  • bende ŞEHİRLİ kokoşlardan bıktım napalım hayat işte

0|2
    0|0
  • Az yede kendine Uşak tut diyebilirsin

0|1
    0|0
  • sabah fıstık yernine maytap, torpil ne bolursan boşete koy vermeden önce birsini fitilini ateşle ver köylü bebenin eline halay çeksin de görsün fındık fıstık ooo neymiş

0|0
    0|0
  • köylü olmasının konu ile ilgisi ne ki?

0|0
    0|0
    • babam işsiz diyor köylüyüm diyor acındırıyor.

• Hıı anlıyorum olayı yüzsüzlüğe vurmuş artık o ya mesafe koymaya çalış

• Vur tekme yı

0|0
    0|0
  • Köylü milletin efendisidir lafini popo. nden anlamis bu arkadaş heralde :D :D

0|0
    0|0
  • buraya yazacagına karşısına geç yazdıklarını ona söyle

0|0
    0|0
  • bir metropol kadını olarak mı

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D:D güldürüyonuz beni ya güzelmiş :D

0|0
    0|0
    • Gülünecek bir durum göremiyorum. Eğer sorunuma çözümünüz yoksa soruma yorum bırakmayın..

• o nedir öyle yüzsüzlüğün dibine vurmuş mkk

0|0
    0|0
    • alma param yok de bitsin gitsin.

• benim kızda yurtta kalıyor ben tek evde kalıyorum bir ara dolma yaptım dedim gel sana yemek yapm diye kız kıpkırmızı oldu :D keşke kızı o kadar utandurmasaydım. Benim kızı arkadaş yapsan o sana cips alır bak :D

• Edit: okulda yedik eve falan getirmem asala

• bir ya senimi çekeceğim de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çek ayarı adam olsun..

0|0
    0|0
    • Ne yapacağımı şaştım. Yarın benden pasta, tatlı falan istedi.. Ben böyle yüzsüz insan tanımamıştım

• hani köylü milletin efendisiydi. şimdiki köylü insalarda sapıttı

0|0
    0|0
  • karşı çık kesinlikle. yüzüne vur bu durumu. iyi alışmış şuna bak ya. kızmazsan daha da tepene çıkar haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Haklısın. sanki ben onun karnını doyurmakla görevliymişim gibi davranıyor.

• bak benim de öyle arkadaşım vardı. lisedeydim tabi. resmen paramın yarısını ona harcardım babamlar kızmıştı artık haklıydılar da. cok zor oldu ama hayır dedim ona bir gün. o günden sonra paramı kendim için kullanmaya başladım artik ve onun yüzünden bazen ben de aç kalıyordum ama hayır dedikten sonra benim için de işler daha iyi oldu. sen de Hayır demeye çalışmalısın.

• Açık açık söyle rahatsız olduğunu😐

0|0
    0|0
    • Sen olsan nasıl derdin? Birde kendi yediği yetmiyor. Yan sınıftan arkadaşını çağırıp ona da zorla yediriyor.

• Çekerdim artık beni somurmenden bıktım ben senin para kaynağın değilim derdim açık acik

• Sen de git baskasiyla samimi ol. O yanina gelince de özel bisey konusuyoruz de gönder.

0|0
    0|0
  • Boşanda semerini ye de ona. Napcaksin açık açık soyliceksin.

0|0
    0|0
    • Ahh ahh bir de siz görseniz neler olduğunu. Yüzüne gülüyorum kırmamak için ama benim içim bir hal oldu.

• burada köylü olmasi önemli değil insanin içi önemlidir. Demek ki cirkef bir arkadaş, kendimi boyleleri için hic yipratmam sizde yipratmayin pat diye soyleyin bence. Utancak olsa zaten böyle davranmaz.

• yaptığın iyilik bir süre sonra görev haline gelir

0|0
    0|0
    • Bu sözü çok beğendim. Atasözü falan mı acaba?

• bilmiyorum ata sözümü ama senin durumuna düşenler çok kullanır

• Bak sen yüzsüze.

0|0
    0|0
    • Evet bugün ona yemek götürmediğim için dedikleri hiç hoş değildi. Bana diyor ki ; Bunun cezası olarak bir gün oruç tutacaksın. Niye getirmedin? Sanki ona bakmakla zorunluyum ya.. Yüzsüzlük ki ne yüzsüzlük.

• madem işi yüzsüzllüğe vurdu odanı değiştir ve sertçe konuş bişeyini yediği içtiği zaman sakın bidaha dokunma de benim babam fabrikatör değil de bize dediklerini onada de bu kadar saçmalama olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...