Hayatınıza biri girmek istese ona nasıl bir ''hoşgeldin'' cümlesi kurardınız?

Aslında demek istediğim hayatınızı bir cümleyle özetleyecek olsanız bu ne olurdu? İnsanları sizin hayatınıza girmeden önce neyle karşılaşacağını bilmeli. Sizin hayatınızda ne var? kendinizle ilgili değil, hayatınızla yaşadıklarınızla ilgili sadece bir cümle kurun ve o kişi sizi çözsün

Güncellemeler:
bu soruda bir cümleyle hayatınızı anlatın ya da hayat tarzını anlatın deyip, herkesin anlatılmaz demesini seyretmek istemediğimden farklı sormaya çalıştım. O yüzden sanki karşınızda birisi varmış ve sizi tanımaya çalışmak için kapınızı çalmış gibi göstermek istedim. o zaman hayat tarzımızı yaşamımızı daha kolay 1 cümleyle açıklayabiliriz diye düşündüm.

0|0
55|82

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında şöyle bir şey tasarladım kafamda ve uyguluyorum. Bir anı/hatıra defterim var küçük. Bu daha çok düşüncelerimi o güne has düşüncelerimi yazdığım ve ya benimsediğim cümleyi alıntı yaptığım bir defter. Eğer bir gün ilişkim olursa bir soru o soruyu bir gün soracaktır eminim o soruyu sorduktan sonra ona o defteri vereceğim. Bir şey söylememe gerek kalmayacak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı hikayenin hergün değişen yeni macerasına hoşgeldin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 81

• Hoş geldin kadınım benim hoş geldin
    yorulmuşsundur;
    nasıl etsemde yıkasam ayacıklarını
    ne gül suyum ne gümüş leğenim var,
    susamışsındır;
    buzlu şerbetim yok ki ikram edeyim
    acıkmışsındır;
    beyaz ketenli örtülü sofralar kuramam
    memleket gibi yoksuldur odam.

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin
    ayağını basdın odama
    kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi
    güldün,
    güller açıldı penceremin demirlerinde
    ağladın,
    avuçlarıma döküldü inciler
    gönlüm gibi zengin
    hürriyet gibi aydınlık oldu odam...
    Hoş geldin kadınım benim hoş geldin.

2|0
    0|0
  • arkamı döndüm hüzne yüzüm güldü. O vakit akrep dondu yelkovan durdu. sen geldin ya hani. Gerisi olmasa da olur dedim kendi kendime. Bahçelerimi güldüren kalbimi çarptıran bayan hoşgeldin :)

2|0
    1|0
  • Kimsenin yüzünde yazmıyor nasıl biri olduğu tabi ama girmek isterse birileri şunu söylerim.
    iyi bir arkadaşın oldu ve istediğin hayallerin, beklediğin mutluluk gerçek olacak hoş geldin yeni gezegenine.. :) :)

1|0
    0|0
  • Fakirhaneye hoşgeldin derim :)

2|0
    0|0
  • Hüseyin Bolt kadar hızlı, Ronaldo kadar hareketli, messi kadar zarif, cem yılmaz kadar eğlenceli olan hayatıma hoşgeldin 😀😀😂

2|0
    0|0
  • acılara göğüs germiş, bu delidir denilmiş. çölde açan bir çiçekken itina ile koparılmış, hayal dünyasında yaşayan herkesten farklı olan bu zatı insaniyyenin hayatına girerek şereflendirdiniz efendim :)

1|0
    0|0
  • Welcome to cehennem.

2|2
    0|0
  • Hoşgeldin nefes alanım 😂
    http://i.hizliresim.com/lvbz7k.jpg

1|2
    1|5
  • Hap var, cebimde hap var. içersen ot var bir dumanla patlar bonz var ölüm var burada hayat seni zorlar yaramıyosa koçum sana boş sigara var

1|0
    0|0
  • Bir cümle ile bunu anlatabiliyorsan zaten boşa yaşamışsındır.

1|1
    0|0
  • "Kalbine karşılık kalbimi verip, ömrünü ömrüme istesem?" Bu cümleyi lisedeyken kurmuştum. :)

1|0
    0|0
  • Hoş geldin güzelliğin ceketi. Mümkün olan en hızlı topuk hareketinle arkanı dönüp şurdan çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • Geleydin bir çay icimi..
    Sen cay dökerdin, ben de içimi..

1|0
    0|0
  • Kapıda galoş giyiniz

1|0
    0|0
  • Kalk soğan doğra derdim shshj

1|0
    1|0
  • Ben ve gecen zamanım hep seni bekledi

1|0
    0|0
  • Welcome to Hell

3|0
    0|0
  • Hoş geldin kadınım benim hoş geldin
    yorulmuşsundur;
    nasıl etsemde yıkasam ayacıklarını
    ne gül suyum ne gümüş legenim var,
    susamışsındır;
    buzlu şerbetim yok ki ikram edeyim
    acıkmışsındır;
    beyaz ketenli örtülü sofralar kuramam
    memleket gibi yoksuldur odam.

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin
    ayağını basdın odama
    kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi
    güldün,
    güller açıldı penceremin demirlerinde
    ağladın,
    avuçlarıma döküldü inciler
    gönlüm gibi zengin
    hürriyet gibi aydınlık oldu odam...

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin.

0|0
    0|0
  • Hayatıma girmesine izin vericem bide ona ozel hosgeldin sjsj vay be

0|0
    2|0
  • Birgün gözlerim yaşarırsa, damlalar kalbime mi yoksa ellerime mi dökülsün istersin? Bana sorarsan sen damlalarımı hiç yaşartmayasın!

0|0
    0|0
  • Yağmue yağınca şemsiyeyi seçme derdim.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin?

0|0
    0|0
  • kapıyı ört soğuk firiyor. hoşgeldin.

1|0
    0|0
  • Hoşgeldin. Seni gerçekten seversem, beni çekemeyip gideceksin. Bana katlanabileceğini sanmıyorum. O yüzden ben seni hiç sevmeyeyim bunu bil de öyle gel.

0|0
    0|0
  • Hayatıma gelmek isteyen bireyleri hoş geldin ile karşılarım. Hayatımda nerede kalacaklarını ya da nasıl gideceklerini kendileri belirlerler.

0|0
    0|0
  • Anlatilmaz yaşanır :)

0|0
    0|0
  • direk hoş geldin desek olmazm ı?

0|0
    0|0
    • sen direk hoşgeldin demek istiyorsan olur heralde

• bence değil. çünkü burada kimse yeni sevgilisine ya da yeni tanıştığı birine söylemiyor bunları. Zaten tanışıp hoslandıktan sonra hoşgeldin denilmez heralde. Ama kendimize demez miyiz. yani ben sahsen iyi ya da kötü birşey olduğunda bile elime defterimi alıp karalarım birşeyler. bunu başkası için değil kendim için yaparım

• Sen ayrısın ben ayrıyım bişey diyemem tabi ki. Benım demek istediğimde tam olarak buydu
      '' bence değil. çünkü burada kimse yeni sevgilisine ya da yeni tanıştığı birine söylemiyor bunları''

• Kimse hayatıma girmesin

0|0
    0|0
  • Cocuk gibi Aglarim, cokta cabuk siler unuturum, dogurani
    Hic uzun sure ayni yerde olmam, maalesef hayat bizi € ile $ pesinde kosturuyor.

"Ama Dünya benim pesimden ko$ar ben degil".

0|0
    0|0
  • yor velkam, inzördıd ambırella das nad opın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 54

• İncir Reçelinden kopya çekerim.

Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık... Gönlüme hoşgeldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık...

4|2
    0|1
  • Suçlular'da insandır. Hataları unutmak için, kim olursan ol doğruyu birlikte öğrenmek için buyur bir tabure çek, koyu bir muhabbet içelim" derdim.

1|0
    0|0
  • Dur , sakın bir adım daha atma.. Şimdi yavaşca arkanı dön ve çık git.. Hayatım yeteri kadar karışık ve artık kimseye azıcık da olsun güzel dağılmamış bir yer kalmadı.

1|0
    0|0
  • Eminmisin? Bak kaçmak istersen bırakmam..

1|0
    0|0
  • Hoşgeldin değil ama bundan sonra ki iliskime başlarken besmele Çekicem. Olmuyor öyle hoşgeldin meleğim ile felan.

1|0
    0|0
  • Hoşgeldin gülüsu :)

1|0
    0|0
  • Psikolojik ilaclarini icde gel derim sonucta biraz delirtebilirim. onlemini alsin.😊

1|0
    1|1
  • sevgilimle her bulustugumuzda hosgeldin sevgilim sen geldin kirk yillk beton cayir cimen oldu derdim gulerdik.

0|0
    0|0
  • bugün dağların dumanı aralandı Hoşgeldin

1|1
    1|1
  • Hos geldin sevdiğim adam sana kalbimi bir ömür emanet etsem ona gözün gibi bakar mısın yoksa sende diğerleri gibi ezip çiğner misin...
    İnan çok bir sey istemem duana kalbine yer et beni ben senden baska yön bilmem...
    https://youtu.be/h8l32pnGs1o

0|0
    0|0
  • hosgeldın ruhum..
    Ne zaman geldin ruhum?
    Görmedim seni.
    Özledim ruhumu…
    Sarıl bana ruhum
    Ne olur sar beni.

0|0
    0|1
  • Basimin belasi nerde kaldin:)

1|0
    0|0
  • Pabucuna topuk olayım ez ez cigne beni
    Hayatima hoş geldin derdim

1|0
    0|0
  • hoşgeldin köyüme tanıdıkça nefret edeceksin :s

0|0
    0|0
  • Mutluluga hosgeldin!

1|0
    0|0
  • Hosgeldin

0|0
    0|0
  • gercekten aşk ve sevgı hosgeldın demenız kadar planlı olmaz. bir bakmıssınız olmuş. sevmişsiniz bır cumlede kımse kımseyı cozemez ayrıca sevgı kesfetmektır zamanla kesfedersın bıranda kesfettıgın seyler yanılgılarından oteye gecemez

0|0
    1|0
    • ben sadece hayat tarzlarımızı 1 cümleyle nasıl yansıtabilirizi merak ettim. hiçbir şeye hoşgeldin deme şansı verilmiyor bu hayatta, sadece sevgiye aşka değil. hoşgeldin diyecek biri hiç olmaycak hayatımda ama ben bir akşam kendi kendime oturup bir şeylerin değiştiğini farkettiğimde mutlaka elime bir kağıt ve kalem alıp değişen herneyse (ki bu sadece insan, esya değil) hoşgeldin derim. bu benim kendim içim yaptığım birşeydir.

• hımmm evet bu guzel bırsey aslında... ama sevgıyle ılgılı olarak bence bakıslar yeterlıdır bazı seylerı ıfade etmeye hosgeldın bıle demeye :) hayat gorusunu begendım ama

• tesekkür ederim :) iltifatın için de görüşün için de

• ''hissiz hayatımın boktan günlüğüne hoşgeldiniz albayım''

0|0
    0|0
  • Hg :D Yazar bırakırım

0|0
    0|0
  • Hoş gelmez çünkü cok cekilmez biriyim 😒

0|0
    0|0
  • I live for death

1|0
    0|0
  • tozlanmış raflardan çıkar oku her cümlemi...

0|0
    0|0
  • Bütün yolculuğu ayakta gitmeye varmısın derdim

1|0
    0|0
  • Uzerim seni derim

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli.

0|0
    1|0
  • Kalbimin çölüne yağmur olup gönül bahçelerime baharı getirenim, hoşgeldin :)

0|0
    0|0
  • Kurmam ki

0|0
    0|0
  • şimdi git zaman hoş gelmek için uygun değil,)

0|0
    0|0
  • vel kam tu may men

0|0
    1|0
  • Çözemez çünkü ben kafama göre yaşarım bir dakika sonra ne yapacağımı nasıl hissedecegimi ne düşüneceğimi daha ben bilmezken nasıl bir cümle kurabilirim ki o cümleyle karşımdaki beni çözsün :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor...