Hayatımızdaki insanı olduğu gibi kabul etmek yerine neden hep değiştirmeye çalışırız?

Kadın olsun erkek olsun hayatımızdaki insanı olduğu gibiyken aşık olup severiz ama birlikte olmaya başladıktan sonra sevmediğimiz yönlerini değiştirmek için elimizden geleni yaparız ve bu karşımızdakini aslında çok mutsuz ve rahatsız eder.
-arkadaşlarınla neden bu kadar çok dışarı çıkıyorsun?
-bana beni sevdiğini neden söylemiyorsun?
-şunu bunu giymeni istemiyorum
-şunla bunla konuşmanı istemiyorum
-şu kişiyi sil arkadaşlıktan çıkar
-bana şöyle davran böyle yap şunu yap bunu yapma

ama neden? bir insanı olduğu gibi kabul etmek bu kadar zor mu?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Çümkü onu kafamızda tasarladığımız şekliyle sevmişiszdir. Onun aksi olunca kabullenemiyoruz. Bunda gerçekten sevmediğimizi mi gösteriyor bilmiyorum ama ben onu hatalarylada sevmeme rağmen kabul edemiyorum. Örneğin bana sadakatsiz se ben nasıl kabul edeyim evleneyim onunla? Ama seviyor muyum? Tabi ki evet her hün 2-3 posta ağlıyorum her gün bir pArçA daha ölüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen uyuşturucu kullanıyorsa mesela kendi haline bırakmak lazım. Değiştirmemek lazım. Hatta istenirse biz de ona eşlik edebiliriz.

1|0
    0|0
  • Ben oldugu gibi kabul ediyorum sevgilimi. Eger kotu yonleri varsa onu degistirmesini istiyorum sadece. Seven insan bunu ister zaten. Yoksa hic sevmem ne baskasina karismayi nede karisilmayi

0|0
    0|0
  • Sen filozofmusun bunu anlayan zaten olayi çözmüştur

0|0
    0|0
  • Yo çalışmam denemem bile bu u

0|0
    0|0
  • zorrr

0|0
    0|0
  • Hayatımızdaki insanı giyisi yerine koyuyoruz. sürekli kendimize göre giydiriyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben bunları yapamamaya çalışıyorum ama bana yapılınca bende karşılık veriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cunku her sey basit bir kivilcimla basliyo. sonra o insanin aradigimiz kisi olmadigini farkediyoruz ve bu yuzden isteyerek ya da istemeyerek o hayalimizdeki kisiye benzetmeye calisiyoruz

1|0
    0|0
  • Dogru olmayan davranislari varsa eger degistirmeye calisirim evet buda sevdigim icindir. Karsi taraf icinde gecerli bu durum aynisini o da yapabilir ben hosnut bile olurum.

1|0
    0|0
  • Ben çalışmam

0|0
    0|0
  • Kendimizin değiştiğine tanık olmak daha zor geliyor sanırım :/

0|0
    0|0
  • ben olduğu gibi kabul ediyorum. asil o kişi değişirse eğer hayatımdan çıkarırım.

0|0
    0|0
  • secenek cogaldi diye mi boyle yapiyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...