Tesettürlülerin ön plana çıkma cabaları hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle dinime bagli biri olarak bundan duydugum rahatsizligi dile getirmek istedim eminim benim gibi düşünen cok arkadas vardır son Zaman'larda sürekli kendini ön plana atan paylaşımlar nasılım başında bir ayet taşıdığının farkında degil ya da aile zoruyla kapanmış kişiler bunlar. Aşiri makyaj ile dikkati cekme dar kıyafetler giyme vs. Kimseyi ilgilendirmez diyenler yorum yapmasın Müslümanlıkta boyle birsey yok uyarmak her Müslüman'ın görevi o dini temsil ediyor isen düzgün davranacaksın kendi yaptığın hatayı da acık giyinenleri eleştirerek bastıramazsın duyarlı arkadaslardan yorumlar alalım

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Uyariyorum ama daha fazla da bsey ypamam ki :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• farz ile tarzı karıştırmayalım. onlar islam düşmanlarının kullandıkları maşadan başka bir şey değiller. benim analarım ve bacılarımla o kevaşeleri bir tutmayız. farz bellidir, o şekilde kapanmayan sadece chp lilerin kullandığı sıkmabaştan başka bir şey değldir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benım merak ettıgım yolda gordugunuzdede gıdıp uyarak cesaretınızın olup olmayısı. Nette sorarken bıle gızlıden soruyorsunuz. Ne anladık bu ısten?

0|0
    0|1
    • Ben uygunsuz gördüğüm her seyi uyarırım benim anlamadığım da sen görüp uyarmıyor isen burada beni eleştirmeye Hakkı'n yok

• Ne guzel umarım gercekten yolda gorduklerınıde cevırıp uyarman

• Din konusunda babamı dahi uyarırım emin ol

Erkekler Ne Diyor 2

• Müslümanlığı Süslümanlık ile karıştırmış kişilere Allah akıl versin diyorum.

0|1
    0|0
    • Amin bu kişiler yüzünden herkes dinden uzaklaşıyor

• son zamanlarda acık hatunları gorunce degılde kapalı gorunce tahrık olur hala geldık Kapanmanın bır sınırı var

0|1
    1|0
    • Kurani dogru anlayamadıkları icin olmali

• aynen evet leopar desenlı basortu ıle edeplı kapansal ne olur daracık kıyafetler fılan

• Şalın bir tesettür olmadığını bilmeyenler bile var ne yazikki

Yükleniyor...