Çıldırıcam artık. Neden her ortamda 'silik' kalıyorum?

potansiyeli çok yüksek bir kişiyim aslında
bunu kendimi övmek için söylemiyorum
hafızam, zekam, becerim, eğitimim iyi.
çalıştığım yerde kariyer bir mesleğim var. pozisyonum iyi.
fakat iş ortamında olsun, katıldığım toplantılar olsun, gruplar olsun "silik" kalıyorum.
konuşamıyorum heyecanlanıyorum, sosyal fobim var biraz da sanırım. ve soğuk ciddi bir insanım. insanlar benden ya çekiniyo ya da uzak durmayı tercih ediyor.
kimse beni kaale almıyormuş gibi
oysa insanlara bakıyorum boş boş konuşuyorlar. ama çok ilgi gören, dikkat çeken, akılda kalan da bunlar oluyor.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinde bu özelliklerin olması seni daha òncü veya bu özelliklerin olmaması seni daha gerici yapmaz önemli olan zamanını ve yerini bilmek insanların senden uzak durmasının altında farklı nedenler olabilir bilmiyorum fakat kendine aşşagılık kompleksi uygulama biraz daha gerçekçi ve yaratıcı ol bu saydığın özelliklerini sık sık dile getirmen acaba bende bu özellikler var ben anormalmiyim ya da insanlar çokmu geride gibisinden sendw bir kompleksbyaratabilir kendin ol ve zamanını bil derim. Teşekkürler 😕

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Takıntı yapmamalısın bır veya bırden defa basına bunun gelmesı durumun bu oldugunu göstermez. Ama bır veya bırden fazla sans, tesaduf, kötu kader v. b. nedenlerden dolayı basına geldıkten sonra senın buna takıntı yapman ve bunu öyle gormen durumu o hale sokar.

0|0
    0|0
  • Bence bu şekilde takılmaya devam et bunu da dert etme cool görünmek kızlara çok yakışyo. Onlara şu izlenimi ver "istersem bu ortarmın kralı olurum ama sizi iplemiyorum" , Tabi çok gülmemelisinde

0|0
    0|0
  • performansa dönüştürmek çok önemli. niyet okumayı bırakırsan rahat rahat konuşacaksın. yani şöyle düşünürler böyle yargılarlar diye düşünmeden konuş

0|0
    0|0
  • soğuk ve ciddi bir insanım diyorsun ya.. soğuk insanlar sevilmiyor. itici olurlar. belki o yüzdendir.

0|0
    0|0
    • bunun etkisi çok biliyorum. ama ne yapayım böyleyim

• ben de biliyorum bunu. önemli olan nasıl sorusu

• benim gibi Karadenizli bir arkadaş edineceksin. onunla takıldıkça şakalar yapmayı gülmeyi öğreneceksin. güler yüzlü, şakacı, komik vs. insanlarla dostluk kurarsan zamanla sende onun gibi olmaya başlarsın. insanlar zaten gergin...

• Bunu aşmanın yolu insanlarla olan iletişimini daha fazla arttırmak. Hergün alışveriş yaptığın kasiyerden tutda iş yerindeki çalışma arkadaşına kadar. Kurduğun cümleleri uzat biraz. Farklı konularda konuş. Bir süre sonra daha rahat olacaksın.

0|0
    0|0
    • şu oluyo bende. bir konu konuşuluyo mesela. beni düşünmüyormuşum gbi. hiç fikrim yokmuş gibi hissediyorum. belki gerçekten bilgim azdır, genel kültürüm zayıftır bundan olabilir. ama hep mi yani

• yazarak iletişim konuşarak kuruluna iletişimden çok farklı. işin içine beden dili de giriyor. ve bende her şeyi mahvediyor:((

• Bana mesajla ulaşırmısın...

• Konuşmadıkca kendini geride tuttukca bu değişmeyecektir.

0|0
    0|0
  • E özgüvensizsin ne bekliyon

0|0
    0|0
  • Kendine güven.

0|0
    0|0
  • Relaks ol once

0|0
    0|0
  • En acilinden bir diksiyon eğitmenine görün...

0|0
    0|0
  • Onlar gibi olmayı dene biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...