Adnan Oktar'ın sohbetlerinde neler oluyor biliyor musunuz?

Daha önce böyle bir soru daha sormuştum, o sırada sohbetlere yeni yeni katılıyordum. Gazeteci olduğumu programı izlerseniz işaret vereceğimi söylemiştim, soruyun hatırlayan veya izleyen olmuştur belki. Bugün itibariyle artık net olarak bir takım sonuçlar edindim. Bu topluluk tamamen dini değişik bir yorumlamayla yaşıyor. Yani kafa gidik mi? Yoksa bilerek mi yapıyolar onu anlayamadım ama peygamberde eğlenceye, aleme, kadına düşkündü (haşa) diye avutuyorlar kendilerini. Güya kadınların böyle giyinmesi, vücut hatlarını göstermesi sakıncalı değilmiş, kadın erkeğe kendini sergilemeliymiş, kadının albenisi olmalıymış. Ayrıca yabancı kadınlara dinimizi felan anlatıyoruz diyede övünmüyor değiller. Yalnız oradaki kadınlarla erkekler arasında açıklayamayacağım ilişkilerde yok değil.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahir zamandayiz iste herif kendini mehdi ilan edicrk nerdeyse
    Boyle bir din anlayisi nerde gorulmus allasen
    Sapigin serefsizin teki iste baska aciklamasi yok bunu arastirmaya da gerrk yok hersry ortada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• az çok tahmin ediyordum bunları
    bazen bende mi katılsam dediğim anlar oldu ama onlar kadar pislik olamam ben

0|0
    0|0
  • adnan hoca diye kendini tanıtan insan bana göre israil asıllı biri türk ve Müslüman milleti ile dinimizle dalga geçen biri bir ayet sorsanız ayetin açıklamasını yapamayan ahlaksız biri

0|0
    0|0
    • Yok, dinle dalga geçme durumları yokta. Hani israil asıllı felan oralarını bilemeyeceğim bunlar çok kurmaca teoriler, iyice araştırılması gereken hususlar.

Yükleniyor...