Rezil oldum :( ?

Arkadaşlar lise son sınıf öğrencisiyim. adetim 2 gün önce bitmişti fakat bugün okulda kanamam başlamış hiç farkında değildim. tahtaya çıktığımda herkes arkama bakıp güldü, yakın arkadaşım tahtaya çıktığımda hemen arkama geçip görmelerini engellemeye çalışmıştı fakat çoktan görmüşlerdi.üstelik hoca da erkekti. sınıftaki bütün erkekler, kızlar benimle dalga geçti. o an göz yaşlarımı tutamadım çantamı alıp çıktım. okula gitmek istemiyorum herkese rezil oldum ne yapacağım ben?

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu düzeltmenin tek bir yolu var, okulda bir çocuğun yemeğine müsil koy altına sçtırt onun rezilliği senin olayı nötrler gg wp

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim üzülme. Onlar sana karşı terbiyesizlik yaptıkları için asıl onlar gülünmesi gereken insanlar. Öyle embesil insanları dikkate alma, canım ergenler işte. Bak sinirim bozuldu yine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Arkadaşına kocaman bir teşekkür et. Sonra da hiç bir sey olmamis gibi gülerek okula git. Sen güçlü durursan konu kapanır sen utandığını belli edersen onlar da bunun her zaman utanılacak bir sey olduğunu sanmaya devam ederler.

2|0
    0|0
  • lise zamanımda tarih hocamız tahtaya bişiler yazarken pantolon arasında kan lekesi olduğunu farketmiştik çok belirgin bir şekilde endüstri meslek lisesi öğrencilerine görünüyordu o derste yani sınıfta 3 kız var 1 si hocaya gitti söyledi ceket verdi orayı kapattı sonra evine gitti o sınıfımızdan kimse sonrasında kimseye bişey bahsetmemişti tabi ilk gördüğümüzde istemeden gülüştük çok az ama sonrasında kimseye bahsetmemiştik yani geçer rezil bir durum değil sadece anlık yaşanan farklı bir olaydan kaynaklı olduğu için dalga geçilmiştirsin ama sonrasında susarlar bence susmazlarsa fırça çek az saygınız olsun ayıp falan diyerekten

0|0
    0|0
  • Niye ki? ne var bunda? Sanki onların anneleri ablaları veya kardeşleri adet olmuyo mu? sanki dünyada bitek sende var bu olay. Dert etme gayet doğal bir durum onlar rezil olmuş dalga geçerek sen değil!

0|0
    0|0
  • Rezil olan kişiler sana gülenler... bu normal bir şey olur o gülen kızlarında başına gelir o gülen erkeklerin anasının bacısınında başına gelir... üzülmene gerek yok bu çok normal doğal bişi

0|0
    0|0
  • Böye bir durumla dalga geçen net gerizekalıdır. Dert etme...

4|0
    0|0
  • bisi olmaz

0|0
    0|0
  • ALLAH KAhretsin arkadaşlarını ya onlar nasıl insanlar sağlık ile ilgili bir konuda dalga geçilir mi?

0|0
    0|0
    • Bu sadece ergenlikte yapılan basit bir hata. Bunun için Allah kahretsin kavramı kullanılır mı be Müslüman

• 17-18 yaşında bireyler bunlar o yaştaki insanlar bunun farkına varabilir de kardeşim yav bırakta istediğim kişiye istediğim duayı edeyim girme tanrıyla arama :) Ben böyle şeyleri duyunca empati yapıyorum ya kendim olarak ya da kendi kızıma yapılmış gibi o yüzden daha çok etkileniyorum.

• Uff cok gecmis olsun valla erkek olmama ragmen yerine koymaya calistim kendimi ama cok kotu bir durum pek cikma insan icine bir sure 2 hafta da olabilir bu unutulur sonra

0|0
    0|0
  • Aman ha deme öyle. Onların anaları bacıları olmuyor sanırım. Sen o okula gitmemek için hiç bir şey yapmadın. Söyle anne ne gidip okuldaki bayan rehberlik veya müdür veya müdür yardımcısıyla konuşsun

0|0
    0|0
  • bu bir rezillik değildirrr

0|0
    0|0
  • Rezil olma diye birşey yok sen kızsın ve bunlar olabilecek şeyler onlar güldüğü için rezil olsunlar sen onların haline gül. 😊

0|0
    0|0
  • Umursama kimseyi sonuçta doğal birşey bu erkeklerden biri dalga geçerse onunda anası oluyor kızlardan biri geçerse o da oluyor normal birşey bu üzülmene değmez

0|0
    0|0
  • Bence egitim hayatini burada sonLandir.

0|0
    0|0
  • bu öyle ayıp bir şey değil insanın doğasında olan bir durum utanılacak bir şeyi yok okuluna aynen devam etmelisin umursamadan ve takmadan o günü hatırlamadan

0|0
    0|0
  • takma kafana yarına unuturlar, bizde sınıfta gaz atan atanaydı ama 10 dk sonra unutuyorlardu :D

0|0
    0|0
  • Ama normal bunlaaar
    Gerçi beyinler gelişmemiş kime ne anlatıyorsun desene

0|0
    0|0
  • Neyinden rezil oldun kızlığının doğal belirtisinden mi? O senin sağlıklı olduğunu gösterir kendini boşa üzüyon

0|0
    0|0
  • yarın mutlaka okula git ve sakin davran bu öyle abartılacak ve utanılacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • merak etme 2-3 gun okula gıtme sonra 1-2 gun sonra unutulur gider Allah saglık sıhhat versın cok normal hergenckızın basına gelebılır

0|0
    0|0
  • bence bu onların ayıbı gulecek bişey yok bunda

0|0
    0|0
  • Burdan topla 20 kişi dövmeye gidelim onları

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Zor bir durum geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Aman :) hapşursan güler sınıftakiler boşversene. Olan olmuş ne olacak yani

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmaz. İnsanlık hali

0|0
    0|0
  • O kadar belli oluyo mu ya

0|0
    0|0
  • doğanızda var sıkma canını. Lafını yapan olursa sende bamyayla dolaşmak sorun olmuyor tabi de.

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş. ilerde unutursun

0|0
    0|0
  • Alt taraftaki kıllı bölgeyi çekmemişsin şekerim :P

0|0
    0|0
    • Yanlış soruya yorum yazdım pardon

• Utanacak bir şey yok.. Pantolon mu vardı?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 21

• Utanılacak bir şey değil bu, sakın öyle düşünme.
    Herkesin başına gelebilir dalga geçilecek bir şey yok. Git okuluna böyle ufak şeyleri de şeref yoksun kişiler yüzünden dert etme.

0|0
    0|0
  • Onlar canım sende sorun yok git okula Hicbisey olmamis gibi devam et. Rezil olacak bişey yok ama bidaha dikkat et

0|0
    0|0
  • Tatlım ne var bunda utanacak :) benimde başıma gelmişti :) ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi gittim okula :) konuşur konuşur susarlar. Lise son sınıf öğrencilerine göre biraz ergence bir tavır sergilemişler ama sen bunun doğal bir şey olduğunun bilincinde olduğunu belli et yeterli :)

0|1
    0|0
  • İyide bu normal bişey bunu durdurmak elinde değil birinci sınıf öğrencisi değillerki senle oturup dalga geçicekler sen git okuluna sıkıntını yapma eğer bişey derlersede azarla muhattap olma duymamazlıktan gel eğer sen utanır pısırık hareketler yaparsan üstüne gelirler eğer sert durursan üstüne gelmezler konu kapanır

0|0
    0|0
  • Gulmelerinde ki amac? Bu her kizin basina gelebilir saa gulen kiz arkadalarininda erkeklerin ana bacilarininda sonucta sen bir kizsin bu senin elinde. olan bisey değil bunu seni yuzune vuruo desifre etmek yerine ort pas edip seni utandirmamalari lazim acikcasi cok terbiyesizce yazik...

0|0
    0|0
  • yarın herkes unutur boşver. tekrar geçerlerse bunun gayet doğal birşey olduğunu söyle ve umursama.

0|0
    0|0
  • bak güzelim siz şu an ergensiniz gülmeleri normal onlardan olgunluk bekleyemezsin belli bir yaşa gelince normal karşılayacaklar ama şimdi bekleme böyle bir şey... utanman normal ama bu yüzdende okul hayatından olmak istemezsin sanırım...

0|0
    0|0
  • kanla rezil olunmaz.

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ancak kadınlar olarak yaşadığımız sonn derece normal olağan bir dönem.. rezil olduğunu hiç düşünme, o dalga geçenlerinde ne kadar cahil ve yobaz olduklarını gösterir...

0|0
    0|0
  • bişi olmaz yahu utanma

0|0
    0|0
  • Ah canim kiyamam ya bu cok dogal bisey kendini kotu hissetme lutfen

0|0
    0|0
  • Bu kadinsal bir sey utanilacak bir sey yok. elinde olmadan olmus çünkü rezil olmamissin o gulenleride boşver

0|0
    0|0
  • Utanacak bir sey yok pek cok kisinin basina gelebiliyor. Bilerek olan bir sey degilmis. Bir arladasimin basina daha kotuzu gelmisti unutttu gitti

0|0
    0|0
  • biyolojik bir şey bu utanmana gerek yok

1|0
    0|0
  • Utanma ya zor bişey ama ne var insanlık hali bilerek mi yapıosun bunu hem onlara noluo

0|0
    0|0
  • Unuturlar, üzülme.

0|0
    0|0
  • her kızın başına gelebilir bence abartılacak bişey yok onların salaklığı, komik de değil

0|0
    0|0
  • Normal bişe onlar ayıp etmiş

0|0
    0|0
  • Ah, üzülme... Cidden senin adına üzüldüm ama inan 1-2 güne unuturlar. Bir arkadaşımın başına da aynısı gelmişti ve 1 hafta geçmeden unutuldu. Ayrıca seninle dalga geçmeleri onların ayıbı. Her kızın başına gelebilecek bir şey bu. Üzme kendini :*

0|0
    0|0
  • Yok ya birsey olmaz ne rezil olmasi

0|0
    0|0
  • ilkokul mu bunlar gülüyo gülüncek ne var yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...