Yardim eder misiniz?

arkadasim ve ben oyle ortam olusturduk konusyorduk. sevgili olayi acilinca bnd sevdigim biri vardi onu unutmak istedigimi biliyor zaten. bende istemedigim icin konuyu acmak bilmeyen arkadaslara hayir dedim. arkadasim hayir mi dedi hayir dedim emin misin diyor. ona onceden soyledim bana boyle yapmasini istemedigimi. sonra konusmak icin yanima gel dedi istemedim bana kustu. tenefuste hakli olsamda yanina gitim gormezlikten geldi. bnd konusmadim sonra. baska birinin yanina gittim. arkasinda ben oturuuyorum ama onu gormedim. kirdigi sey icin para toplaniyordu bnd niye vereyim harcligimdan kisayim bosuna hem zaten yanimda da yok dedim. busefer ses duymadim ondan. tenefuste gordum dalmis boyle sessiz sessiz oturuyo. bnd durdum once sonra onunden gectim konusmadan. baska biriyle konustum. hep troip atiyor saka da olsa bazen , baydim artik, baska biriyle dolasinca beni kiskaniyor yine trip atiyor. sizce gidip yaziyla ya da konusarak ozur dilemeli mi, yoksa konusmali mi yoksa uzakmi durmaliyim?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kaçarak uzaklaş hemde. ikinizde arızalısınız uzak durun bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin bilirsin ama ben senin yerinde olsam gider yüz yüze konuşurdum sonuçta her insan istemeden böyle bir şey yapabilir ama dediğim gibi sana kalmış 😊

0|0
    0|0
  • Özür dile

1|0
    0|0
Yükleniyor...