Bir şirketin Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü olduğunuzu düşünün. Şirketinizin reklamını nasıl yaparsınız?

Şirketinizin reklamını nerede, nasıl, hangi kitle iletişim araçlarıyla yaparsınız arkadaşlar ?

Güncellemeler:
her şeyi biz belirliyoruz arkadaşlar :) bütçe, hedef kitlesi vs :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben sirket itibarını yukseltmek icin sosyal sorumluluk projelerine yonelirdim örneğin bir cikolata firmasinin Pr muduruyum. Bunun icin engelli cocuklari topluma kazandirmak onlari mutlu edip ayni zamanda insanlarin gozunde sirket itibarini yukseltmek amacıyla bir Engelli cocuklari cikolatalarin üretildiği fabrikalara götürüp cikolata egitimi verirdim hem eglensinler hem de mutlu olsunlar bir seyleri basarabildiklerini bilsinler diye tabi cikolata üretme derslerinden sonra yapilacak calismalar artırılabilir. Proje icin gerekli sponsorluklari kurardim ulaşım icin vakiflarla filan cok genel. söylüyorum şu an . Bunun duyurusu tabiki sosyal medya olmak uzere tv reklamlarinda paylasirdim. Buna benzer 4 5 tane itibar ve sosyal sorumluluk projem var. Nerde okuyosun buarada ve kacnci. sinif?:)

0|0
    0|0
    • 2. sınıfım ya bunla uğraşıyorum :D

• Hadi ya bende 2yim 😀

Erkekler Ne Diyor 8

• şirketimin ne üzerine olduğu hedef kitlemi belirmemde büyük rol oynar, dolayısıyla şirketimin ne olduğu belli olmadığından hedef kitlemiş şu an bilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Biraz daha bilgi vermen gerek. Şirketin hangi kitleye hitap ediyor mesela? Sektör ne? Bütçe ne? Detaylar önemlidir 😊

0|0
    0|0
    • her şeyi sen belirliyorsun ya :)

• Sana prim vermem knk 😅

0|0
    0|0
  • Yaşasın ödev yapma😂

0|0
    0|0
  • ne iş yapıldığına göre değişir bu.

0|0
    0|0
  • Tv, gazete, bilboardlar düşüncen aykırı olsada 40 defa yayınlarsan kabul görür. Araya da subliminal şeyler :D

0|0
    0|0
  • bu şirket nedir nbe iş yapar?

0|0
    0|0
    • fark etmiyor ya sen belirle :)

• Ne şirketi bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...