Bayan Öğretmenin Erkekler Tuvaletine Girmesi Yasak Mı?

Merhabalar. ben lise sondayım. çok sevdiğim ve değer verdiğim bayan hocam bu gün erkekler tuvaletine girdi. ben kabindeydim. çıkmam için beni ikaz etti. çıktım. tuvalet duman doluydu ve bundan beni sorumlu tutarak üstümü aradı. hiç bir şey çıkmadı. buna ramen beni disipline vereceğini söyledi ve tutanak tutturucağını söyledi. ben yırtarım o sorun değil. fakat hoca ileri giderse bende hukuki haklarımı kullanmak istiyorum. araştırma yaptım ama bulamadım. bayan hocanın erkekler tuvaletine girmesi yasak mı, yaptırım uygulanır mı? benimle alakalı tutanak verirse ben yırtarım %100 ama hocanın tuvalete girmesi resmileşmiş olur. Evet beyler/bayanlar görüşleriniz neler?

• Bayan Hoca GİREMEZ!!!
    A seç
  • Bayan Hocada Girsin GRUP YAPALIM
    B seç
  • Binleme hocaları zaten son sınıfsın bro.
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki o katta gorevliyse bile dusunulcek konu. Sonucta ozel hakkina tecavuz edilmis oluyor. Tamam oraya girdin ama kabine girilmez. Bir erkek hocanin kizlar tuvaletine yaptigini dusun ayni sey. Orada senin sigara ictigine dair bir kanit yok, onu kanitlayamadigina gore hakkinida arayabilirsin.

0|0
    0|0
    • hocamı seviyorum, başına bir şey gelmesini istemem, ama olayı uzatırsa ben seviyorum, o sevmiyo gibi olur. beni sevmeyeni ben severim

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne biçim şık o ya B şıkkı 😈😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocaların denetleme yetkisi vardır. Açacağın davadan hiç bir sonuç çıkmaz, en az 600-900 lirada dava masrafını sen ödesin.

0|0
    0|0
  • Bence git efendice konuş.
    Zaten şurada 3-4 ayın kalmış.
    Sorun çıkarmadan efendicd mezun ol.
    Kadındır, bir girişi vardır elbet kalbinin...

0|1
    0|0
  • Savunmani yaz maden o sucu sana atti sende beni taciz etti istemedim zorladi kabul etmedim beni boyle bastirmaya calisiyor diye bak bir halt yiybiliyor mu 😃😃

0|1
    0|0
  • Kanunen değil. :)

Hiç bir yönetmelik vs.'de de rastlamadım.

0|0
    0|0
    • bimer e şikayet etsem kabul olur mu acaba

• Ya bimeri böyle saçma sapan şeylerle niye uğraştıracaksın ki. İyice suyu çıktı ha. Herkes hemen bimer.

Madem yırtacaksın durumdan. Yırt kurtul. Ne diye hocayla uğraşıyorsun ki?

Sen hocayı şikayet edince diğer hocaların sana aferin diyeceğini mi düşünüyorsun? Derslerin, notların, okuldaki yaşantın nasıl etkilenebilir bir düşün istersen.

• farklı bakış açısı, saygı duyarım.
      lakin ben bacak kadar cocuk değilim.
      ayrıca hocanın benimle zoraki uraşma durumu ortada.
      yazımda dediğim gibi, ileri giderse daha fazla bende kullanabileceğim hakkımın olup olmamasını merak ettim.

• Genç nesildede ne fanteziler var arkadaş..

0|1
    0|0
Yükleniyor...