Aileniz tarafından evden kovulsanız, ne yapardınız?

Empati Zamanı...
Gidecek bir yeriniz olmadığını düşünün.
Ne bir akraba ne de bir arkadaş.
Ne yapardınız o anda?
Nereye giderdiniz?
#SinirliBiber

0|0
51|27

En İyi Kız Görüşü

• Aaah ah.. Söylenecek ne çok söz var. Doğurmakla anne, yaşamında pay sahibi oldu diye baba olunmuyor işte. Hele hele o tekerlekli sandalyesinde oturan mahluğa ne denmeli bilmiyorum. Ben onun eşiyim bana bakmak zorunda ama oğluna bakmak zorunda değil de ne demek? Hele o masum çocuğun yinede Hakkı'nı helal et demesi? O vicdansız anne babadan doğmuş bir melek olmak.. Bilemiyorum ya bu insanlara ne yapılmalı. Ben başka bir yere sürüp kendi pisliklerinde boğulsunlar isterdim. Umarım sahip çıkanı çok olur masumun. O üç pislikte sürüne sürüne sokaklarda ölürler inşallah.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sınırlıbıber bende seyretttım bu haberı cok uzuldum ustelık uvey annnesıde engelllı hadı onu gec öz babası evladını sokaga atmış ınşalllah dılerım o baba yaslılıgında sokakta kalır beledıye sahıp cıkmış bu cocuga elbıse yardımı yapmışlar ben cok uzuldum şahsen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 50

• Öyle bir durumda en güvenilir yer hastane giderdim geceyi orada geçirirdim. Birini bekliyor gibi. Sabah ola hayrola. Sabahleyinde elbet bir çaresi bulunur elbet. Bu devirde hiçbir yer güvenilir değil çünkü. Ama hastanenin kolidorunda sabahlarsın kim kime dumduma orada birisini bekliyor olabilirsin çünkü :) :)

2|1
    0|0
  • Kadının altınları varmış, babasının parası varmış ama insanlıkları yokmuş onu anladık. Yalnız muhabire de ayar oldum ayakkabılarını göstermemeliydi. Çocuk yine de kimseye kötülük yapmadan geçimini sağlıyor. Bizlerden çok daha kötü sonuçlar çıkabilirdi.

0|1
    0|0
  • Gözlerim doldu ya Allah yardımcısı olsun. Bunlar da anne, baba işte... Ben herhalde öz ailem tarafından yaşasaydım bunları bu kadar güçlü duramazdım. Allah kimseye yaşatmasın.

0|1
    0|0
  • Bu haberi izledim.. Babanın umurunda değil, üvey annenin kalbi yok belli ki... Annesinin kemikleri sızlıyordur, çok üzüldüm :(
    Devlet bu durumda lazım işte... Kimsesizlerin kimsesi olabilmeli yoksa ne işe yarar ki..

1|1
    0|0
  • Bu soruyu gecen gun soracaktım asdf
    Parkta yatarım ne yapayım

1|1
    0|0
  • Ailem beni asla evden kovmaz da. Gidecek yerim olurdu. Dışarıda kalmam o kesin. Hiç olmadı gider otelde kalırım.

1|1
    0|0
    • Görüşü beğendiğinizde gördüm videoyu. Biliyorum bunu çok üzüldüm denk geldiğimde de. İnsanım diye geziyor böyle ailelerde! Yazık.

• kanım dondu resmen izlerken yaa.. Allah korusun ya şu an ailem için bir kere daha şükrettim.. sıcak yuvam için.. bizim nelerimiz varmıs meğer.. ne kadar da zenginmişiz

1|2
    0|0
  • Ben ayrılalı cok uzun yıllar oldu.
    Allah Bir Kapı acıyor elbet.

1|1
    0|0
  • Kendimi kovdurcak bisey yapmadım şimdiye kadar kovulursamda @Aryeol umun evine giderim :D :*

1|1
    0|0
  • apartmanin ya da kapinin orda kalirdim biyere gidemezdim :)

1|1
    0|0
  • Cok kötü bir durum yaa valla mal gibi kalirdim kesn

0|1
    0|0
  • Kimseye minnet etmezdim. Hemen kiralık ilanlara bakardım.

1|1
    0|0
  • Cok üzücü bir durum.

0|1
    0|0
  • Bakmayacaksanız doğurmayın ya omu istedi bu dünyaya gelmeyi siz getirdiniz, hele o engelli aşifte yok mu ımı bin ının kırısıyımmm bıkmık zırında boynun altında kalsın inşallah, o baba olacak şerefsizdede şeye sürecek akıl yok, öz annesi olacak zillide istemiyorne günahı var bu garibin, omu istedi hasta olmayı, bu çocuğa ulaşıp yardım toplanılsın bişeyler yapılsın insanız lütfen unutmayın.

1|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Akrabama giderim

0|1
    0|0
  • Kimse beni odamdam ayiramaz hayirdir yani ://

0|1
    0|0
  • Yol üstünde bir hastaneye gider mescidinde uyurdum sıcacık

0|1
    0|0
  • Kadin siginma evine giderim önce sokakta kalmamak için sonra da is bülup calisirim
    Tabi Allah kimsenin basina vermesin

0|1
    0|0
  • O kadını öldüresim var bir de demiyo mu o benim eşim bakmak zorunda

0|1
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok, umarım vardır bir rahat bıraksınlar beni 2 3 gün sonra ararlar zaten :D

0|1
    0|0
  • bu haberi duymuştum gerçekten üzücü. ben evden kovulmuş olsaydım bir iki gün arkadaşlarımda kalırdım sonra bir düzen kurmaya çalışırdım.

0|1
    0|0
  • Camii avlusuna

0|1
    0|0
  • hastane.

0|1
    0|0
  • bir kiz veya bir kadın için cidden zor Allah kimseye göstermesin.. insanın en büyük zenginliği bir ailesi ve sıcak yuvasıdır. Şükretmek lazım. :(

0|1
    0|0
  • devlete basvururum kalabılecegım bıyer ıcın snrada calısmaya baslarım kendı ayaklarımın ustunde durmak ıcın yalnız aılemn bana kızacagı seylerı yapmamak ıcın zaten ugrasırım allah korusun boyle bısey kmsenın basına gelmesın...

0|1
    0|0
  • guzel bir konu.. buyuk ihtimal basim belaya girmisti sokakta ozellikle gec vakitlerde. arti bunlar insan degil yani bakamayacagi cocugu dunyaya neden getirir ki bir insan biz evcil hayvanlari bile buyudugunde sokaga atamiyoruz ki bu da evlat yani

0|1
    0|0
  • zor durum

0|1
    0|0
  • Kovuldum ve işim var kimseye muhtaç değilim.

0|1
    0|0
  • Başıma geldi kütüphaneye gittim. Kovulmamıştım , sinirlendiğim için merak etsinler diye çekip çıkmıştım. Arada da gidiyorum hani 😂 sandalye başında uyukluyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 26

• İkisininde taaaaa dicemde onu bıle hal etmiyolar tam süt dilimleri acayıp sinirlendim. Allah ıslah etsın bunları kanks

1|1
    0|0
  • Ya bu arkadasin durumuna cok uzuldum.
    Halen babasindan helallik almaya calisiyordu.
    Uvey annesi de iftira atiyordu arkadasa.
    Cocuga engelli diyor kendisine bakmiyor.
    Engelliler hakkinda boyle konusmak istemezdim.
    Herkes engelli adayidir.
    Uvey annesi ve babasi şeytan gibiler.
    Durumum iyi olsaydı arkadaşa maddi destekte bulunurdum.
    Umarim kanalı arayıp yardim eden olmuştur.

0|1
    0|0
  • yazık allah kimseyi dışara da bırakmasın -- sabahçı kavhesi bulurum otogar da bekleme salonu inşaatlarda

0|1
    0|0
  • Hepsini öldürür paşa paşa içerde yatardım. Şakam yok Kontrolsüz sinir raporum var. Bana öyle bişey diycekler evden attık diycekler he? Döve döve onları atarım hayırdır

1|1
    0|0
  • Ailem beni kovmaz.

0|1
    0|0
  • Siz beni kovamazsınız ben kendim istifa ediyorum derim

1|1
    0|0
  • aile kendi çocuğunu dünyaya getirmeyi beceriyorsa her ne olursa olsun desteklemek ve doğru yolu göstermek zorundadır... sokağa atıyorsa o aile gerçek aile değil... iyi dünyaya getir büyüse yetişkin biri bile olsa çocuk aile ile aile de çocukla yani birbirleriyle ilgilenmek zorunda... aile bu dışardan tanımadığın insan değil... bizim ülkemizde aile bağları çok zayıf hatta yok gibi...

0|1
    0|0
  • camide yatarım kalorifer 7/24 yanıyor sıcacık tertemiz yer hem ibadetimi yaparım hemde uyurum

0|1
    0|0
  • Ben genelde komurlukte yatiiyordum yaramazlik yaptigim da babam kizar diye korktugum zaman ama videodaki arkadasa allah yardimcisi olsun benm babamdan allah razi olsun

0|1
    0|0
  • otogar. cami. kilise. park. belkide fuhuş yuvası aboo maceralı olabilir kendimi kovdurayımmı evden ya da en iyisi evden kaçayım ben

0|1
    0|0
  • Yapacak bişey yok gece sabaha kadar turlayacaksın ortalıkta. sabah ta ilk işin iş bulmak olacak. iş bulduktan sonra biraz avans istersin durumunu anlatırsın işverene. sonra sı Allah kerim

0|1
    0|0
  • belediye başkanı bu gence ev tuttu

0|1
    0|0
  • halamın evine :D

0|1
    0|0
  • bana güven veren yeni yer için çabalardım

Mezopotamya ülkelerinin insanlarının yaptığı gibi

0|1
    0|0
  • ilk geceyi bir camide geçirirdim, gerisi Allah kerim.

1|1
    0|0
  • Gezerim

0|1
    0|0
  • Yıllardır yalnız yaşıyorum zaten :-)

1|1
    0|0
  • ben kendim gitmk istesem bizzat annem beni döver,

0|1
    0|0
  • gider otogar da uyurum :D

0|1
    0|0
  • :(((

0|1
    0|0
  • Parklarda yatardım vcami avlusun da felan :)

0|1
    0|0
  • Valla ben anneyle baba arasında süründüm sürekli. Hala da öyle devam ediyor

0|1
    0|0
  • Zaten evde yaşamıyorum 😁

0|1
    0|0
  • bu çocuğa üzüldüğüm kadar hiç kimseye üzülmedim sanırım

0|1
    0|0
  • Bankta yatardim heralde

0|1
    0|0
  • Adamın gözlerine dikkatli bakın o yüz ifadesini kolay kolay kimsede bulamassınız

0|1
    0|0
Yükleniyor...