Bıktım insanların dalgalarından?

Herkes üstüme geliyor. Ben kimseye karışmıyorum ama onlar dalga geçiyorlar benimle. Nolur yardım edin o kadar üzgünüm ki. Ben kimseye karışmam, kötülük yapmam , küfretmem ama onlar bana sataşıyorlar. Geçen bir kız sataştı ben bişey diyemedim. Bugünde bir çocuk sataştı ağlamakla yetindim. Ya neden bu insanlar böyle? Aynı yaratılmadık mı? Hepimiz çamur değil miyiz? Neden ya? Gerçekten ağlayarak yazıyorum bunları. Kalbi yok mı onların? Şimdi ergen filan diyeceksiniz. Bunun yaşla aşkla meşkle alakası yok. Dalga geçiyolar tek sorun bu. Kafama çok takıyorum. Nolur bişeyler söyleyin. Artık çok yoruldum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım en güzeli kimseyle muhatap olmamak kendi dünyanda yaşamak ben öyle yapıyorum cünkü menfaati olmayan kimse arkadaş olmuyor benimle

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• onları neden kafana takıyorsun ki? Senden çok mu iyiler?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eda duygu yoğunlugu yaşıyosun suanda. Ama çok naifsin sende.. Bu kadar kırılgan olman , en ufak olumsuzluktan bu denli büyütürek etlienmen iyi değil..

1|0
    0|0
  • Kendini yıpratma seni üzenlere tepkini göster yok kalbi kırılacakmış yok bana yakışmaz deme, ve fazla duygusallık zarar bide yanlız takılma

0|0
    0|0
  • Bunun tek nedeni zayıf olman, kusura bakma ama yazdıklarından anlaşılıyor ki kendine hiç güvenmeyen birisisin kendine güven rahat ol insanların ne dedikleri umrunda olmasın hayat böyle geçmez yoksa

0|0
    0|0
  • Ne dalgası yaa oda kim😊

0|0
    1|0
  • Fazla iyilikten maraz dogar. birazda sen kötü ol onlara karsi. sen sesini cikarmadikca onlar üstüne geliceklerdir senin.

0|0
    0|0
  • Dünya saçma sapan insanlarla dolu bir yer takma kafana

0|0
    0|0
  • Sen ciddimisin gercekten

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazi insanlar acimasizdir , eger sen onlara karsilik vermezsen lafi gedigine oturtmazsan , ustune daha cok gelirler. oncelikle kendine guven , herkesin dedigini veya laf carpmalarini umursama yoksa daha cok uzulur aglarsin. ya cevap vereceksin ya da hic takmayacaksin. en onemlisi de kirilgan olmayi aşmak zorundasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...