Neyse halim çıksın falimm :) ?

neler var ki acaba :) ?
Neyse halim çıksın falimm :) ?

Güncellemeler:
? ? ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üstünün dostu ol ki üstün olasın. Kendine gel be hey azgın, mağluplarla dost olma! Münkirin delili ancak ve ancak şudur: Ben şu görünen yurttan başka bir şey görmüyorum! Hiç düşünmez ki nerede görünen bir şey varsa o, gizli hikmetleri haber vermededir. Her görünen şeyin faydası, faydanın ilaçlarla gizli oluşu gibi o şeyin içinde gizlidir.

:( :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 vakte kadar beyin uçar gider...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya yapmayın şu iğrençliği. Ya niye kahvenin bulaşığını gösteriyorsun bize. Bu saçmalıklara inanmayın artık

0|2
    0|0
  • için sıkılmış senin bişeyleri hep içine atmışsın biriktirmişsin hayatında bişeyler oluyo bazı yollar açılıyo

0|0
    0|1
  • Deniz kenarında bir ev görünüyor ilerde alacaksın galiba :)

0|0
    0|1
  • Neden çorba falı yok?

0|0
    0|0
  • Köpek baligi ne anlama geliyo

0|0
    0|0
    • bilemem ki

• Kahve falında köpek balığı görmek, kişinin başına hiç beklemediği bir anda oldukça üzücü ve aynı zamanda şaşırtıcı bir durumun geleceğine işaret eder :o

• Köpekte olabilir köpeye bak

• Ahirette halini de gösterirler sana falini da...
    İnan bakalim fala inan. Cok aglarsin ahirete affedin beni diye

0|0
    0|0
    • ya sen burada gelipte benm inancımı sorgulayamazssın herkes kendine müslüman sen heralde cennete gideceğini düşünüyosun bu beyinle. ama çok zor canım ya.

• ataistim var mı bir dicen. hesapmı vericem sana

• Heh tamam simdi oldu. O zaman problem yok. Ben bir müslümanin o laflari söylemesine üzülürdüm. Zaten bir müslüman kendisini uyaran din kardesine sen o beyinle... falan filan diye bir cümke kurmazdi. O zaman Allah sana iman ve islam nasip etsin ne diim

• Kusucam artik yeter be pislikler yediğiniz içtiğiniz seuleri çekip atmayin beyinsizmisiniz nesiniz

0|1
    0|0
    • ne işin var o zaman burada kaybolll

• ahh canımm ben kezban sende brid bitt oluyosun heralde

• Evet öyle oluyo canım sen simdi içtiğin seyin artiklarindan koca aramaya devam et

Kızlar Ne Diyor 2

• Oturup elinde bir şeye bakn bir adam var, bir de kafa kafaya vermiş iki kişi. Yapacağın bir işte biriyle birlik olacaksın galiba.

0|0
    0|0
  • O kahve iyi pişmemiş.

Sen kilolu bir erkekten haber mi bekliyorsun bilmiyorum ama tez vakitte beklediğin haber gelecek.

0|0
    0|0
    • ne kadar kilolu mesela şişkomu yoksa bir kaç kilo fazlası olan birimi

• teşekkür ederim yorumuna sağlık :)

• Rica ederim.😊

Yükleniyor...