Hemen kınamayın lütfen beni :(?

kabugunu beğenmiyorsun ya da o sen küçükken senin bezlerini değiştirirken iğreniyor muydu demeyin lütfen:(

ben de biliyorum harcadığı emekleri fakat Allah aşkına insaf edin bana da kulağını karıştırıp yemeğe tuz atıyor. kulağını karıştırdığı parmaklarıyla... insaff. yemek yaparken elini burnuna götürüyor babam.

abimse sürekli aksırıyor tıksırıyor ağzını da kapamıyor. bir de otobüsteyken öksürüp ağzını kapamayanlara laf eder yemeklerin içine öksürüyor hep kendi kaşığını benim tabağıma daldırıyor. yemek yaparken kullandıkları kaşıkla tadını bakıp aynen içine daldırıyorlar hasta oldukları zamanlarda bile. sonra da ben samimiyetsiz oluyorum yani ben şimdi samimiyetsiz miyim? bir de sürekli ağızlarını şapırdatıyorlar. başkalarını rahatsız edecekler davranışlar yapmamamız gerektiğini, aynı evde yaşıyorsak bunun iyi olmadığını söylüyorum bana git o zaman diyor abim Allah aşkına. aynı evde yaşadığın insanlara saygısızlık bence toplumda asla iyi bir yer edinemez böyle bir insan. sürekli sırf kendi zevk alıyor diye rahatsız olduğumu bile bile şapır şupur yiyorlar.* sonra ben ayrı bir yerde ayrı tabakta yiyince de yok samimiyetsiz yok o bizi beğenmez yok o bizle aynı tabaktan yemez sanki sorun bende gibi

Güncellemeler:
her insanın hoşlanmadığı bazı davranışlar ve hassas olduğu bazı konular vardır. belki hijyene fazla düşkünüm. onlar da saygılı olsunlar onlar olmayınca da mecburen ben uzak duruyorum yani haksız mıyım :(
bu arada bunu yapan abim 25 yaşında ben de 19

0|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...