Hemen kınamayın lütfen beni :(?

kabugunu beğenmiyorsun ya da o sen küçükken senin bezlerini değiştirirken iğreniyor muydu demeyin lütfen:(

ben de biliyorum harcadığı emekleri fakat Allah aşkına insaf edin bana da kulağını karıştırıp yemeğe tuz atıyor. kulağını karıştırdığı parmaklarıyla... insaff. yemek yaparken elini burnuna götürüyor babam.

abimse sürekli aksırıyor tıksırıyor ağzını da kapamıyor. bir de otobüsteyken öksürüp ağzını kapamayanlara laf eder yemeklerin içine öksürüyor hep kendi kaşığını benim tabağıma daldırıyor. yemek yaparken kullandıkları kaşıkla tadını bakıp aynen içine daldırıyorlar hasta oldukları zamanlarda bile. sonra da ben samimiyetsiz oluyorum yani ben şimdi samimiyetsiz miyim? bir de sürekli ağızlarını şapırdatıyorlar. başkalarını rahatsız edecekler davranışlar yapmamamız gerektiğini, aynı evde yaşıyorsak bunun iyi olmadığını söylüyorum bana git o zaman diyor abim Allah aşkına. aynı evde yaşadığın insanlara saygısızlık bence toplumda asla iyi bir yer edinemez böyle bir insan. sürekli sırf kendi zevk alıyor diye rahatsız olduğumu bile bile şapır şupur yiyorlar.* sonra ben ayrı bir yerde ayrı tabakta yiyince de yok samimiyetsiz yok o bizi beğenmez yok o bizle aynı tabaktan yemez sanki sorun bende gibi

Güncellemeler:
her insanın hoşlanmadığı bazı davranışlar ve hassas olduğu bazı konular vardır. belki hijyene fazla düşkünüm. onlar da saygılı olsunlar onlar olmayınca da mecburen ben uzak duruyorum yani haksız mıyım :(
bu arada bunu yapan abim 25 yaşında ben de 19

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ailende olsa eleştirebilirsin. Ailen diye onlardan iğrenmeme gibi birşey olmaz, pislik heryerde pisliktir.

Üstad Bediüzzaman'ın bir sözü var; " lisanı hal, lisanı kalden tesirlidir "
    Yani belki ailene her yanlışlarını söyleyemezsin yahut söylesen seni dinlemezler fakat sen kendin temiz ol, temizliğini gözlerine sok. Onların ne dedişi vey ne düşündüğü önemli değil. Sadece dikkat etmen gereken nokta sözlerinle veya davranışlarınla mümkün mertebe incitme. Gerekiyosa kendin hazırla kendine yemek, ayrı ye.. Fakat asla üzülmeni, kafaya dert etmeni gerektirecek bir durum yok.

Basit dursada zor bir durum gerçekten, Allah yardımcın olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonuna kadar haklısın :) benim babam yapma dersen inadına yapar :) ama başkalarının yanında yapmaz , misafir falan gelince

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

• Şimdi ileride sen nişanlanacaksın erkek arkadasının ailesi size gelecek istemeye :) sen baba şöyle yapma , şöyle yeme falan diyeceksn bir hafta önceden

• Gayet dogal onlar haksiz sen iyi olani yapiyorsn

1|0
    0|0
  • Söylediğin halde bir sey değişmiyorsa ayrı yerde yiyip içmeye devam et ve bir an önce kendi ayaklarin üzerinde durmaya, kendi ekonomik özgürlüğünü eline almaya çalış

0|0
    0|0
    • teşekkürler. ygs ye gireceğim. ikinci öğretimde kazanıp üstüne de çalışmayı düşünüyorum kazanırsam eğer

• Hadi bakalım Allah muvaffak etsin

• çok teşekkürler

• Bence seni evlatlık almışlar. derhal bir DNA testi yaptır. onlar ebeveynlerin çıkmazsa maddi manevi tazminat davası aç kesin kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma pek inandirici degil

0|0
    0|0
    • peki.:D siz inanmıyorsunuz bile sürekli oluyor.* peki inandığını varsayarsak sence bu durumda biri samimiyetsiz demektir mi

• pardon Türkçe'yi pek iyi kullanamadım yazdığım görüş yorumunda

• Allah yardımcın olsun okurken benim midem kalktı :(

0|0
    0|0
    • teşekkürler hayır şunu duysa bana hayırsız evlat diyecekler var

• Öyle bir evde yaşanmaz sen yinede iyi sabrediyorsun

• Sorun kesinlikle sende çok itici geldin bana benim anam babam ağzıma da s. çsa iğrenmem

0|0
    0|0
    • kesinlikle bende mi.. ben onların üzüleceği herhangi bir şeyi farkında olmadan yapınca bile fark edince, görmesinler bozulmasınlar diye kırk takla atıyorum ama... kızacakları şeyleri huzursuzluk çıkmasın diye yapmıyorum... sonuçta aynı evde yaşıyoruz. aynı evde yaşadığı insanlara istediğim şeyi yaparım beğenmiyorsan git diyen insan nasıl toplumda iyi bir yer edinir dünyayı paylaşıyoruz... senin gibi düşünebilecek olanların da olduğunu biliyordum ama insaf biraz. ne o öyle kesinlikle falan:(((

• Senin soru larin var bunlari cozmelisin

0|0
    0|1
    • ailemle ilgili sorunlarım var sadece. ben onların kızacakları bir şey yapmıyorum. fark etmeden bir şey yaparsam acaba bozulurlar mı diye düşünüyorum belli etmemeye falan çalışıyorum elimden geldiğince haklarını yemiyorum ama onlar sürekli beni rahatsız ediyorlar sonra yanlarından uzak durunca da o bizi beğenmez diyorlar. saygısızlık yapıyorlar

• Bu sorunları bnde yasadim çok kişide yasamistir bnde aile sorunların var demek istedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu çok doğal birşey insanlarin yarısı böyledir kim sever boyle yemek yemeyi falan. kendini kötü hissetmene gerek yok yanlış onlarda inan bana.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. bana yemek yerken ara sıra yanlışlıkla oluyor tek bir kere cırk diye ses çıkıyor kırık yılda bir kez çay içerken kazara höpürdetiyorum ona bile ne biçim utanıyoyorum

Yükleniyor...