Telefonda yengem küfürlü hakaretli telefon aldı polise versek ne yarar sağlar?

İlk başta atışmalar vardı adamla bir olay olmuştu ama daha sonra adam sinirlendi ve telefonda sesli olarak küfürler etmiş yengeme. Biz etmedik. Napmaliyiz polis ses kaydıyla ilgilenirmi

Güncellemeler:
Ses kaydı almadık hayır öyle bir şey aklımıza gelmedi sadece konuşuldu kapandı telefon. Adam bir ceza yer mi

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• elefon ve ileti içeriklerine göre TCK 105 cinsel taciz ve/veya TCK 123 huzur ve sükun bozma suçlarından iddianame duzenlerler
    5271-CEZA MUHAKEMESİ KANUNU ( CMK )/170/174/309
    6 12 aydır paraya çevirlmesi durumunda gunluk 100 tl den hesaplanır indirim vs mah mas vs 27 bin civarıdır dahada indirime sokarlarsa 25 le yırtar yok temyıze goturursen yatar !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Işe yarayacagini sanmıyorum burasi Türkiye yurt disinda olsaydi belki sikayet etmek işe yarar ceza alabilirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ses kaydı yasaktır. Başınıza iş alırsınız. Kimsenin ses kaydını alamazsınız...

0|0
    1|0
    • Ses kaydı almadık konuşuldu kapandı telefon ceza yer mi

• Bilmiyorum ki... Nasıl ıspatlayacaksınız? Bence Allah'a havale edin ve hiç uğraşmayın. Gerçekten hiç önemi yok. Hiç kafaya bile takmayın. İsterse ana avrat küfretsin, yedi sülalenize saydırsın. Allah'a inancınız varsa gerisi kolay. Elbet cezasını bulacak. Beddua etmek bile günah.
      Şimdi bakma sen benim bu yazdıklarıma ; ben namazında niyazında biri değilim. Namaz kılmam falan filan. Tamam bunlar benim eksiklerim kimse yargılayamaz ama diğer söyledirlerimde gerçek. Başka şeylere kanalize olun. Mümkün olduğunca muhatap olmayın diyorum. Benden bu kadar canım benim...

• @Aciyagülümsemek Sence yok. Keşke bencede olmasa. Esasında güzel birşey ama ne yazıkki böyle. Görüntü kaydı almak yasak değil ama ses kaydı almak yasak. Kanunlar vallahi bunu ben söylemiyorum... :(

• İlgilenir bir şikayet bile kişiyi hiç olmazsa korkutur

1|0
    0|0
  • Ses kaydı var mı elinizde

0|0
    0|0
  • Polis ne yapcak işi gücü yok sizlemi uğraşcak

0|0
    0|0
  • Gidin şikayet edin

0|0
    0|0
  • Polis ses kaydi ile ilgilenmez; sikayeti alir savciliga yonlendirir. Savci tib den gorusmeyi ister ona gore dava acilir

0|0
    0|0
  • savcılığa gidin şikayette bulunun, dinleme dışında ses kaydı yapılmıyor

0|0
    0|0
  • Bırak ses kaydını sen sahitlik yap. Ama tehdit varsa polis ilgilenir

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey sağlamaz..

0|0
    0|0
  • Ses kaydetmekte suç ama mesaj varsa adam yandı öffffff baya büyük para cezası yer

0|0
    0|0
    • Ses kaydı almadık konuşuldu kapandı telefon ceza yer mi

• Yemez öyle filimlerdeki gibi telefon kayıtlarını felan arayıp bulmuyolar mesaj varsa yer ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...