Yardıma muhtac cocuklar için dernek kurmak ıstıyorum yapabılırmıyım?

Cok üzülüyorum kendim yoklukta büyüdüm şimdi 1,5 yasında oğlum var düşünüyorum, şükredıyorum yokluk göstermıyorum ama sadece benım cocugum degıl hiç bir cocuk yokluk görmesın yardım elı uzatalım ıstıyorum izlemem gereken yol nedır? lutfen yardım edın?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• dernek kurmak zor ve mesakatli iş. bizim abilerimiz kurdular tamamen gecn bır kadroyla smdı buyudu dernek iyi gidiyor. ama ulkede adı duyulmayan derneklere yardm yapılmıyor guvenlmıyor. o yzuden zor ıs sızın ısınız ancak yardmları cogaltarak ya da derneklerde falıyet gostrerek sorumlluk alarakta aynı ısı yapms olablrsıınız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel bir düşünce bu.. ne kadar güzel bir kalp. Dernek kurmak için ne yapılır hiç bilmiyorum. Ben de İHH'da gönüllü olarak görev alıyorum.. sen de bulunduğun yerdeki ihh şubesine başvurabilir yardım isteyebilirsin.. umarım gerçekleşir bu düşüncen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dernek kurmak için çok para lazım sanırım

0|0
    0|0
  • Kurulu dernekler var onlara katılın kendinizin dernek açması zor bütçe lazım onlara bağış yapın onlar ulaştırır

0|0
    0|0
  • o tür yapılanmalar hırsız çıktığı için insanların güveni kalmadı ki
    denizfeneri kızılay gibi örnekleri var maalesef

0|0
    0|0
  • Dernek faaliyeti yürütmek hiç kolay değil.

0|0
    0|0
  • dernek kurmak dediğin şey kağıt üstünde kolay. ama zor olan kısmı bizim godoman diye adlandırdığımız bağışcılar bulmak

0|0
    0|0
  • yetimhanelere gidin ama öyle herkes gibi elbise defter kalem gibi şeyler götürme. Mesela yiyecek bir şeyler götürün. Ne bilim kilolarca tavuk al ya da 2-3 tane koyun al en azından çocuklar bir kaç gün iyi beslenir.

0|0
    0|0
  • Cocuk esırgemeye gıt Bırıne koruyucu Aıle ol daha ıyı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyorum ama yardimci olmak isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...