SN. Kullanıcı cep Telefonunuz Kayıt Dışıdır. üc iş günü icersinde Kapatılacaktır. bu nedir arkadaş?

SN. Kullanıcı cep Telefonunuz Kayıt Dışıdır.üc iş günü icersinde Kapatılacaktır. Bilgi Ve Kayıt İçin Lütfen Bizimle İletişim Saglayınız:02129450237
Arkadaşlar bu mesaj geldi telefonuma. adamların taktiğe bakın arkadaşlar :D
muhtemelen milleti endişelendirip bunlara telefondan dönüş yapacak kişilerden kapıda ödemeyle saçmasapan evraklar yollayarak belli bir ücret koparıp kayıplara karışacaklar. adamlar dolandırıcılıkta master yapmış abi yav :D. var mı bunlara inanan saflar acaba? :D gerçi inananlar olmasa bunlarla niye vakit kaybetsinler dimi :D

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunun gerçek olma payı da var bir imei numaranıza bakın belki çalınmıştır

0|0
    0|0
    • yok yahu saçmalama. bunların hepsi korkutma taktikli dolandırma yöntemleri. sen ben internet kullandığımız için bilinçliyiz fakat bunlarla işi olmayan çok saf adam var sokakta. bu sahtekarlar bu işten ciddi prim yapmasalar bu işleri yapmaya devam etmezler.

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ben gibi bilinçli insanlar inanmaz tamam da, bu ülkede bilinçsiz çok insan var.
    Kahvede oturan Ahmet amcadan, akademisyen Canan hocaya kadar.

Bu ülkede boğaz köprüsü satıp dolandırdılar sen neyden bahsediyorsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle bir mesaj gelse direkt müşteri hizmetini arardım... her verilen numara aranmaz.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Artık dolandırıcıklıkta çığır aşan insanlar var yani, herşey bekleniyo bunlardan fakat önemli olan insanlarımızın dikkatli olması ve böyle sahtekarlıklara, tuzaklara düşmemesi...

0|1
    0|0
    • bu sahtekarların hedefinde zaten bu saf insanlar var. senle benle işi yok bunların. 1000 kişide en kötü ihtimal 3-4 kişi inanıp arasa bunları, 50-100 tl kapıda ödemeyle evrak yollıycaz böylece telefonunuzu kayıt edebileceğiz diyecekler, emin ol buna inanacak o kadar çok saf insan var ki. fark edersen hepsi korkutma üzerine düşünülmüş taktikler. çünkü genelde insanlar korkunca kafaları çalışmaz hale geliyor :D

• dolandırıcılık

0|1
    0|0
Yükleniyor...