Hastane de karşı cins doktor ya da hemşire hoşunuza giden oldumu?

Hastane de hemşire/doktor güzelliği/yakışıklığı hoşunuza giden oldumu? Ve hasta olsam da benimle ilgilense düşünceniz geçtimi? 😊

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Diş tedavimde bir tane japon görmüştüm kız konuştuğunda içine düşesim geliyordu felaket sempatikti ya fiziği falan süper ama şöle saçları turkuaz renkti falan

0|1
    0|0
    • Bazılarında da parfüm kokusu alıyor, hastaneyi kapatasım geliyor 😊

• Doktorumun parfümü 10 numaraydı bildiğin morfin gibi uyuşuyorsun böyle. Memeler falan çok burnuna değdiği için çok kokusu geliyor. Japonunkini beğenmedim ama parfüm seçimi hoş değil fazla hafifti.

• Diceksin memeler buruna dik gelince falan noluyor tam karşıya acı verici olanları koyuyorlar. Sen dersin oo memeler nasılmış falan sonraki 2 dknın kıvranarak geçiriyorsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle birşey düşünmedim hiç

0|1
    0|0
  • bir tane intörn oldu ama onuda fotokopicide gördüm

0|0
    0|0
  • Doktor Sevgilimi ben öyle tavladım zaten

0|1
    0|0
  • Evet benimlen yasit bir adam vardi. Ben ondan hoslandigimi soyledim o da aynisini dedi. Sonra aramizda biseyler geçti. Kapiyi kilitledi. Bende sedyeye yattim ve sevstik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk erkeğinin hemşirelere karşı zaafını unutmamak gerek. Mutlaka olmuştur. :D

0|2
    0|0
    • Bazıları çok sevimli tatlı olur davranışı ses tonu konuşması..

• Tabi canım arada efsane hatunlar var. Geçen bir arkadaşımı acile götürmüştüm mesela; orada bir pratisyen doktor vardı ki sorma. Arkadaşıma burnumu kır hemen dedim ama ciddiye almadı. :/

• hastaneleri sevmiyom o ona postalıyo o diğerine postalıyo sonra stajerin biri gelip totonu morartınca sokuyum aşka

0|1
    0|0
  • İmam hoşuna gidende ölsün o zaman yıkar güzelce imam onu nasıl sorular soruyosunuz huuuğamuna. ss

0|0
    0|1
Yükleniyor...