Bu site neden bu kadar sıkıcı oldu?

Eskiden böyle değildiniz arkadaşlar. Ne oldu size bir kendinize gelin

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende eski bir üyeyim ama şöyle söyleyeyim. Belki şimdi sıkıcı bir yer olabilir buralar ama inanın bana o eski üyeleri özlemiyorum. O insanlarla alay eden, küçük düşüren, kendini kral kraliçe sanan, insanları gurup dışı bırakan o üyeleri özlemiyorum. Hakkımı hiç birisine helal etmiyorum her ne kadar burasi sanal platform olsada. Üzdükleri insanlar onlara mutsuzluk, yalnızlık dilediler bunu bilmelerini istiyorum :). Amin.

0|1
    0|0
    • Baya dertliymişsin sen ya

• Saldırgan :)))
      Her halinden suçlu
      olduğun belli.
      Arakna senden
      bahsediyor. Sende
      üstüne alındın.
      Saldırgan yüzün
      baya kirli. Temiz
      kalpten bahseden
      cirkin olmuş. Oyyyyy
      oyyy :)))

• Kartaliçe lütfen site içinde yorum yazarken sorduğunuz sorulara gelen cevapları cevaplarken uslubunuze dikkat edin. Site içinde bir naif davranmayı öğrenmelisin. Nasıl kararttınız kalbinizi böyle nasıl kaybettiniz vicdanınızı bilmiyorum ama sizin için çok üzüldüm :).
      Ben Volkna katılıyorum. Siz benim gibi hayatta ne yaptıysam iyi veya kötü ger bana gelsin beni bulsun diyemiyorsunuz. Beddua etmeyi kınamak değil sizin sorununuz. Sizin derdiniz hayatta üzdüğünüz insanların benim gibi size beddua etmesinden korkmanızdır. Sizin asıl sorununuz budur. Sizin elleriniz galiba kirli / kanlı. Bir çok insanı üzmüşünüz. Ben beni kıran ve üzenlere ne dilediğimi yukarıda yazdım. İnşallah onlardan biri değilsin ve umarım beni anlarsınız ve sizin gibi birisiyle muhattap olmanın doğru oldugunu düşünmediğim için gereken önlemleri alıyorum.

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...