Bu diyardan gitmeli mi? Bu deveyi gütmeli mi?

Hayatımızın her alanında sıkıntılar var, iş , aşk, evlilik, aile, sağlık. Ne yapmalı sizce? Sorunların üstünü mi gitmeli, yoksa bıktım yeter diyip gitmeli mi?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmek kolay, zor da olsa sorunları tek tek halletmeli. Sorunların üzerine gitmeli ve negatifi pozitife dönüştürmeye çalışmalı. Sonuna kadar mücadele vermeli. :)

0|1
    0|0
    • yorulmuşsa ne yapmalı?

• Evet, ama sıkıntıları kafamızda çok büyütmemeliyiz. Yoksa bu mutluluğumuzun önünü tıkar.

• Teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• Selam diyelim ki kolayı seçtik Gerçeklerden kaçarak terkedip gittik bu kaçtığımız olayları gittiğimiz yerde yaşayamayacağımız ne malum ama olanlarla Rıza gösterip gerçeklerle yüzleş ip ODTÜ yolu bularak yaşamayı öğrenmek bundan sonraki hayatta Oo engellerden kurtulmak demektir He yani sorunlar tamamen biter mi Hayır orun İnsan öldüğü zaman biter hayatı doğru faydalı sağlıklı hoş Öyle güzel yaşamak ya da tam tersi eziyet haline getirerek yaşamak bizim elimizde iki Özlem doğruluk dürüstlük Bu Kapıdan ayrılmadı hayat bize hoş ve tatlı bir yaşam kaynağıdır sevgilerimle

0|1
    0|0
  • Değiyorsa sonuna kadar gitmeli

0|1
    0|0
  • Bir pireye bir deveyi yakmalı.

0|1
    0|0
  • Deveyi güdeceksin

0|1
    0|0
  • Bıktım demekle olmuyor bir şekilde üstesinden geleceksin başka türlü hayat çekilmez, eğer pes etmek çözüm olsaydı ben şimdiye kadar 100 kere pes etmiştim, kabullenmek pes etmek basit insanların işi.

0|1
    0|0
  • Güdülmez abi güdülmez..

0|1
    0|0
  • sonuna kadar uğraş verilmeli, sonradan pişman olmamak için.. he yaparsın olmazsa da en azından gönlün ferah olur

0|1
    0|0
  • Bu deveyi gütmeli

0|1
    0|0
  • Ya batacan, ya çıkacan. Gütmeye devam.

0|1
    0|0
  • Deveyi sat, at satın al. Ata bin ve ya nasip de.

1|0
    0|0
  • karar kişinindir,

0|1
    0|0
  • biktim ama nereye gideyim cepte money yok

0|1
    0|0
  • gitmek en uygunu

0|1
    0|0
Yükleniyor...