Kısmetse olur programinda ki olaylar kurgu mu?

Sizce bunlarin amaci nedir , neden insanlari saf yerine koyuyorlar kurgu deyilde nedir arkadaslar?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Emre ile Serhan ı tanıyorum dışarda çok mülaim arkadaşlar içerde atarlı erkek rolü yapıyorlar komikler yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• tam bı komedı tıyatro sırf eglenmek ıcın ızlıyorum sevdgm bı dızıyı ızler gıbı ızlıorum cunku gunduzlerı benı keyıflendırcek bska program yok en ıyısı bu... hep bı entrıka hep bı kavga sureklı asık oldum falan tırttt.. yanı ınanma reytıng amacl kavgalar kanal sahıplerıde sunucusu da ızlenme olsun dıye mudahale dahı etmıo dıkkat edersenn

0|0
    0|0
  • bir ara adına facebook'ta kısmetse olur gerçekleri diye sayfa açılmıştı. Takip ederseniz kurgu olduğunu anlarsınız. Ayrıca o programda adı Nur olan kızı tanıyorum, normalde öyle değildir, iyi rol yapıyor :D

0|0
    0|0
    • Ayyy cok gicik hic sevmiyorum o Nuru

• bu tür programlar diziler magazin yarışma vs ler hep reyting amaçlıdır
    ne kadar çok izlenirse okadar çok para kazanırlar
    zaten para kazandırmayan programı yayında tutmazlar biz zavallılarda ay kavga çıktı o bunu beyendi o bunu aldattı falan bizene bizim kendi hayatımız dizi zaten

0|0
    0|0
  • kurgu tabiki

0|0
    0|0
  • İzlemek için harcadığın vakte yazık..

1|0
    0|0
  • Zuhal Topal bile kurgu : )
    Hayallerim başıma yıkıldı :))

0|0
    0|0
  • sence, cevabını bildiğin soruları sorma :)

0|0
    0|0
  • İlluminati...

0|0
    0|0
  • Elbette ne sandın hepsinin ifşaları çıktı ordakilerin neredeyse hepsi ajanslardan alınma

0|0
    0|0
  • çok güldüm ya belki de

0|0
    0|0
  • Evet çok yapmacık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...