Evden kacmak mi kaderine razi olmak mi?

Arkadaslar konu aslinda cok uzun ama ozetleyim kisaca anlamayan olursa acarim.. babam artik erkek arkadasim ile konusmami istemiyo bu yuzden numarami degistirdi yeni numarani verirsen seni okuldan alirim ve evlendiririm baskasi ile dedi ( universitede okuyorum bu arada muhendislik.) ben onu cok seviyorum tabikide numarami verdim babam nerden bilecek dedim verdim gecen kardesim mesaj atti abla babam senin cagri kayitlarini incelemek icin dokuman istedi diye bu ayin 22 sinde eve gidecem fatura 23 unde gelecek yani babam beni once dovecek sonra okuldan alip evlendirecek. cagri kayitlarini yok etmem lazim nasil yaparim bilen varsa mesaj atsin. Sevgilimi cok seviyorum birakamam onu babam onceden kabul etmisti sonradan abim ogrenince ayril dedi ve caresizim evden kacmayi planliyorum cok bunaldim acil yardim edin..

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babanla birebir konuşmayı dene. Taş kalpli değildir. Her ne kadar sert olursa olsun sevgiyi bilen biri ise seni anlayacaktır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• baban trollemiş seni üniversiteden almaz bu resmen ihanettir alıcağını kesinlikle zannetmiyorum evlendirme işine gelincede hiçbir baba kızının mutsuzluğu istemez bunu düşünerek hareket edicek ve böyle bişey yapmicaktır sanada tavsiyem babanın sevebiliceği biriyle birlikte olmandır evleniceğin kişi sadece seninle değil ailenlede evlenicek çünkü evlilik büyük büyük problemler yaşanabilir...

1|0
    0|0
    • Ya okuldan alir biliyorum babami olduresiye dovdu zaten bidaha olursa seni silerim dedi kuran a el basti sevdigimden vazgecemem ki evden kacmak cozum olur belki

• Babami doven yok orda yanlis okumussun biliyorum babami. Olduresiye dovdu zaten... Diye gidiyo

• babandan vazgeçme derim ben...

• ilk olarak baban seni okuldan alamaz. ewlendiremezde sen ewet demediğin sürece.. en fazla paranı keser... bununda diğer yolları wardır çalışıp ta okuyabilirsin.. sevgili konusuna gelince önceliğin okulun ve işin sonra sevgilin olmalı..

1|0
    0|0
  • ikisi de çözüm değil 3. seçeneği kendin oluşturmalısın

1|0
    0|0
    • Ucuncu bir secenegim yok eger 22sinde eve gidersem geri donusum olmayacak. Bu cagri kagitlarini nasil yok ederim hattimi iptal etsem silinir mi

• bana hani şu pempe yalanlardan söyle bir kaç tane, ayrıldım senin söylediklerini düşünerek fatura gelmeden öncede sen ararsan ayrıldık diye daha iyi olur

• evden kacmak care mi? alttan alacaksın madem ailenden ayrı yaşıosn bir hat cıkarcaksın kendi adına

1|0
    0|0
  • he arkadasım baban abın bısey bılıodur kı engel koymak ıstemısler sen oyle ya da boyle zaten evlncen neden burnunun dıkıne gıdıossun sahsen benm sozum cıgnenseydı senı cokdan kapı dısarı etmısdım bıle kacmana dahı gerek kalmazdı... sevgılı arkads gelır gecer sen aılenden daha mı cok sevıyosun bu adamı kacmadan once o arkadsına sor bakalım senıın ıcın ne yapablır yas tahtaya basma senınle evlencek mı sana bakablcek mı... aılen unıye yolluyo senı gelecegın ıcın ılkokul ya da lıse degıl unı gelecegınıın en onemlı donemı belkıde onlar senın meslek sahıbı olsun ekonomık ozgurlugunu kazansın dıye aska baska seylere zman ayırmanı ıstemıolar sonucda sneın okuman ıcn cabalıyolar sımdı bu cocuk sana bunları vercekmı bı tercıh yaparken dıger tercıh o kadar cazıp gelmelıkı fıkrın degıssın

0|0
    1|0
  • Pok yeme.
    Otur oturduğun yerde...
    Sana sevme diyen yok.
    Okulun bitinceye kadar konuşma olsun bitsin.
    Evden kaçınca okulun da bitecek hayatın da...
    Bakma şimdi sana canım cicim demelerine...
    Kaçıp yanına varınca görürsün şiddeti sen...

Biraz siyaset yap..
    2-3 yıl herneyse okulun bitinceye kadar konuşma.
    İlle de konuşacağım dersen de email ile konuş.
    Ölecek misin angut?

0|0
    0|0
  • Cagri merkezini ara gerekirse git konus oradan hallet.

0|0
    0|0
  • Kaderden kacilmaz

0|0
    0|0
  • reserved

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ewet ortam bozuk babanin endiselenmesi cok normal hat babaciginin uzerine kayitli ise daha vahim bu kadar endise varsa cin... sel icerik cok demek yoksa sorun olmaz herkesin bay bayan cevresi var normal cokda takma uygun bir sekilde durumu izah et anlayacaktir

0|0
    0|0
    • Cinsellikle alakasi yok sadece konusmamizi istemiyo endisem okulum. icin

• endiselenme ogrencilik haklarin var bir allahin kulu gelip haklarina tcv. edemez baban olsa bile bu ulkede demokrasi var olmasa ulje bu konuma gelemezdi n. eyse derin mevzulara girisi kapatalım,)
      tm tatlım inan endiselenecek bir durum yok su ewden

Yükleniyor...