Diyanetin fetvasınaa gel ;?

zihniyeti bozuk insan baba kızı öperken şehvet duyabilir diyo babanın kardeşin nefsi evlada olmaz kuranda bile var bu nasıl bir mantık fetva arkası olaya bak hele baba kızıyla inşaatta taciz esnasında yakalanıyo tühh yazıklar olsun karaktersiz insanlar müslümanlık bumu başımızda insanların gerçekten kuranı okuyarak konuştuklarına eminmisiniz benim midem almıyo bu olayı ya baba kıza nasıl yapar bunu yaa öz kızın oo ve 7 yıldır süren bir olay bu nasıl bir din bu nasıl bir iğrençlik fetvayı verenle bu sapık arasında ne fark var 7 yaşındaki çocukla evlenilir diyen insanın elini öpmeye giden bir diyanet başkanımız var ALLAHIMM sen bizi koru diyorum sadece

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek müslümanlık bu değil.
    Bize annemiz babamız ,
    -varsa imkanın kurbanını kes dedi , dağıt dedi fakirlerde et yesin dedi.
    -bir hastalığın yoksa oruç tut dedi , açlık nedir hisset , hergün yediğinin kıymetini bil dedi.
    -Fakirlere yardım et dedi , yardım eli uzatmak güzeldir dedi.
    -İnsan sevindir dedi , sevindirdiğin kadar sevilirsin dedi.
    -İbadetini yap dedi , yaptıkça kendini daha iyi ihssedeksin dedi
    -Harama el uzatma , hakkın olana kanaat et dedi , başkasının malıne el uzatmadık.
    -ÇOCUKLARI KORU KOLLA dedi , sev onları dedi , çünkü çocuklar ilgi ile büyür sevgi ile geleceğinde daha pozitif insan olur dedi.

Benim dinim bu , bana bunlar öğretildi.
    Ben bunları sorgulayarak yaşadım , kanaat ettim.
    Ama bunların yaşadıkları çok farklı birşey çok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bütün insanların adem ile havvadan çoğaldığını ensest ilişkiyle ürediklerini düşünen zihniyet işte...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• "babanın kardeşin nefsi evlada olmaz kuranda bile var " Bu tamamen cahil zırvası. Böyle bir ayet Kuran'da olmadığı gibi, bir çok kez erkek kardeşinden, babasından hamile kalanlara ilişkin haberler ortalıkta dolaşıyorken... Böyle bir sapkınlığın olmayacağını iddia etmek diyaneti de aşan bir cahilliktir... Mahkemelerde bile öz kızına tacizden kaynaklanan boşanma davaları var.

0|0
    0|0
  • Inanip inanmamani bilmiyorum, mahser gunu herkes "tek" basina sorguya cekilecek. Sen inandigin cercevede yasa ya da kurrani kerim ne diyorsa oyle davran.

0|0
    0|0
  • diyoruz inanmıyorlar islam alemi bir bataklığa batmış gerçekten bir alim çıksa bunlar o alimin başını ezer

0|0
    0|0
  • islamiyette ruhbanlık yoktur eğer kendimiz doğru dürüst okumasak böyle suistimaller kaçınılmaz dır bunca savaşların yalınız islam üzerinde olduğu bunun kanıtıdır

0|0
    0|0
  • her fetvaya doğrudur demeyin ve her sakalıyıda müslüman sanmayın arkadaşlar dinde öyle bişey yok ahlakende öyle bişey yok

0|0
    0|0
    • Yorumun altina imza
      Ilaveten, soran arkadasim, her sakallinin cikip her soyledigini bu nasil din xiye elestiremeyiz. dinimizi kaynagi saglam yerlerden ogrenmeliyiz. duydugumuz mantiksiz alakasiz fetvalari dikkate alip ortaligi karistirmaya luzum yok. Allah hidaget versin asil disi fetva verenlere

• Bu ve buna benzer çarpık fetvaları görmezden gelip, atadan gördüklerimizle yetinsek bile kendimize yeter müslümanlığımız..

0|0
    0|0
  • bunlar Müslümanlığı kullanan dinsizlerdir arkadaşlar islam dini bunların anlattığı değil

0|0
    0|0
  • bence bu tür paylaşımları pek dikkate almasak ne olur? sinirlenmesek yani.

0|0
    0|0
    • valla ben haberlerden sonra şoka girdim

• anladım tabi zor bir durum ya insanlar hayretler içerisinde kalıyor ne oluyor bunlara diye bir de tabi ne konuşsan suç artık bir şeyde konuşamıyorsun nerede olursa olsun :(

• alçakoğlu alçaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...