Bu mesajı alan var mı bu ne ya?

Allah allah bu mesaj bana üçtür geliyor bu ne ya iyisin diyorum bu seferde konuşalım diyor var mı bu mesaj ı başka alan

kardeşim kusura bakma senden bişey rica etcem. bana yardım edermisin lütfen. şimdi bir kaç sorum olcak sana. ben imaj yeniledim. profil resmimde eski ve yeni halim var.. kısa saç kirli sakal yeni halim uzun saç sakalsız eski halim. açıkca söylermisin bir kız gözüyle hangisi daha güzel ve iyi ama gerçeğini söle lütfen. bide dielimki arkadaşın sana beni gösterse yaşlarımız uysa faceden bunu sana ayarliyim dese bu yeni kısa saçlı tipime göre ya da eski uzun saçlı tipime göre ne dersin?+ yolda görsen 2 farklı tipime göre ne dersin + otobüs vapur metroda görsen ne dersin 2 tipimle? boyum 175. kilom 63 65 arası gidip geliorum saçım açık kumral gibi. gözlerim ela. fotolarda belli olmuo kardeşim. inanki yanlış anlama lütfen. mesajım copy paste yine gelebilir bakmadan yolluyorum çünkü . fikir lazım bana. nasıl die tepkiler. o yüzden. vallahi yanlış anlama kardeşim. belkide önceden sana sormuş olabilirim özür dilerim kardeşim öleysede. yine gelebilir mesajım bakmadan yolladığım için copy paste çünkü kardeşim.

Güncellemeler:
Güncell

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• Koptum ya :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• banada hep yolluyor. pembecocuk mu ne öyle bir nick..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 12

• Bennn. tipim değilsn de :) ben öyle dedm artk gelmedi. Ama cidden çrkindi ya

1|0
    0|0
  • Pembeli miydi neydi kaç kere geldi. Engelledim en sonunda...

1|0
    0|0
  • ayy sorma bana da attı.. ne salaklar var ya şimdi okuyup da utanıyordur inşallah. şu siteyi iyi amaçlar için kullanabilmeyi öğrensin Artık şu millet

0|0
    0|0
  • bana da geldi beğenmedi mi söyledim daha rahatsız etmedi

0|0
    0|0
  • aynen engelli bir çocuk atıyo hep o mesajı :D

0|1
    0|0
  • hahaha banada geldi

0|0
    0|0
  • sorma ben engelledim rahatladım adam vazgeçmiyo :D