Elin avrupalı kızlarında hiç ego yok bizimkilerde hat safhada fazla. neden böyle?

arkadaşlar gag yani ks'nin uluslararası versiyonu olan girlaskguys sitesine üye oldum. kızların çoğu yüz olarak beni beğeniyor fakat dün burada nasılım sorusu sordum, bildiğin kızlarımızda ego tavan yapmış vaziyette. hiç kendilerine bakıyorlar mı bu kızlar çok merak ediyorum. Aman Allahım inanılır gibi değil, Bu gidişle de zaten temiz bir kız bulabilirsem ordan buluşup evleneceğim. hem oranın kızları güzel hem de egoları bizim kezbanlar kadar yok. mütevaziler. Bizimkiler genelde kendilerini en yakışıklı tv dizi oyuncularına kaptırdıkları için hayallerinde hep öyle erkekler var maalesef daha aşağısı kurtarmıyor. Nolcak hayaller paris, gerçekler Eminönü. İnşallah kel göbekli bir tiple evlenirsiniz :D

Bu arada bir ara evlenme programına çıkıp kriterlerini söyleyen, bana gelecek erkek aylık 3 bin lira araç yakıtımı karşılayabilmeli diyen sa-lak bayan geldi aklıma :)

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Benimde orada üyeliğim var yalnız kadın erkek diye ayrım yapmıyorum ben erkeklerde çok saygılıtek bir küfre yer yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştirilerinizde haklısınız ama sadece kadınlar mı sorunlu? Örneğin abaza erkeklerin hali avrupalı hemcinslerine benziyor mu? Ya da kırolukları? Türkiyede kaç kere eşine/sevgilisine/görüştüğü kişiye çiçek alacak kadar kibar? Gördüğünüz gibi sorun kadınlarda değil insanlar da. Hadi bir adım daha geriden bakalım. Türkiyede kaç kişinin kitap okuduğuna ya da süreli yayınları takip ettiğine şahitsiniz? İngilizce bilen sayısı çok az. Yani bizim insanlarımız kalite bakımından avrupanın çok gerisindeler. Bizim insanlarımız sosyokültürel açıdan zayıflar. İnsanlarımızın içlerini doğru şekilde dolduramadığımız için onlar da ego, kıskançlık, basiretsizlik, görgüsüzlük vb. gibi bir çok yanlışı kabul ediyorlar.
    Yurtdışına çıkan, orada yaşayan ve orayı özümsemiş insanların genel sorunudur bu. TÜrkiye'nin gerikalmışlığıyla başa çıkabilmek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Peşimden 6 kişi koşuyor :)

0|0
    0|0
    • onların amaçları bellidir. sen egonu tatmin etmeye devam et :)

• öyle olanlarıda var ama hepsi aynı değil

• Bende bilemiyorum ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cunku elin avrupalisinin pesinden gunde 50 abaza kosup ego sisirmiyor

0|1
    0|0
  • kezbanlara mecbur kalmayın
    yabancı dil öğrenin

0|2
    0|0
  • Boşuna ingilizce öğren demiyorlar adamlar :D izmire gelicek kızla tanışıp tatile beraber çıkan kuzenim var o sitelerden kız karşıladı otel paralarını falan.

0|1
    0|0
    • Burada hala ilk mesaj muhabbeti dönüyor dikkat ettiysen. Neyse tartışmanın alemi yok git rusyaya 2 hafta kal görürsün. Aynı şeyi bende yazdım 4 eksi aldım buradan hepside kızdı rus kızları içten gülüyor yazmıştım sadece.

• Bu arada şunuda belirtiyim o evlendiğim kadın bakire olucak ayakları yapan adamlar var. Avrupaya gittikten sonra hepsini görüyoruz adamlar öyle bir değişiyorki. Herifin söylediklerini sen gel türkiyeye döndüğünde söyle ben söylemedim öyle birşey der. Kısacası her erkek evlenmeden önce bir avrupa turu yapmalı arkadaşlar gidin yapın oradaki insanları görün sonra evlenin.

• Geçen sene arkadaşım okul gezisine gitti. Çocuga bu rus kızlarının olayını falan anlattım inanmamıştı kendisi başka ülkeye gitti ada ülkesi çocuğun geldiğinde söylediği sözler aynen şu
      -Duygularını belli ederken kendilerini kasmıyorlar gülüşleri falan çok güzel cinsellik bile düşünmedim konuşurken.
      Çocuk orada cinsellik yaşamadı ama kızla konuştuğunda bile pozitif enerji dolmuş. Kız dediğin böyle olmalı yüzüne baktığında rahatlatmalı türkiyede böyle kaç kız var.

• Cunku onlarin arkasindan takla atip pesinden kosan erkekler yokta ondan

0|1
    0|0
  • Bencede Türk kızla evlenme

0|1
    0|0
  • tamamen katiliyorum...

0|1
    0|0
  • olsun bız razıyız ((: türk olsun bıyıklı olsun

1|0
    0|0