Ya Sizinde Başınıza Gelirse?

Düşünsenize ALLAH Korusun bir Kızılay Meydanına Gidiyosun kadıköye ya da Alsancak Meydanına Ve ya Şehrinizde Bulunan Meydana Gezmek İçin Yanınızda Bomba Patlıyor?

Merak ettim Sadece Bunu Hiç Düşünüzmü Bende Kurban olabilirim Diye?

Not : şu an 40 Tane Işid Üyesi Türkiye Cumhuriyeti Sınırları İçinde Ve Yapılacakları Olan Tek Şey İse Eş Zamanlı Belli Başlı Büyük Şehirlerde Bomba Patlatmak.

ALLAH Hepimizi Korusun. Türk Milletini Korusun. Dileğim Budur.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Artık bir önlem alınsa iyi olacak ülke içinde değil, yurt dışında da rezil rüsva oluyoruz

0|0
    0|0
    • Çok Doğru Dedin. Bakıyorum Diğer Haber Sitelerini Araştırıyorum Emin Ol İyi Şeyler Konuşulmuyor. SultanAhmettki patlama için.

• Ya arkadaşlarımın Amerika'da arkadaşları var haberlerde duymuşlar aradılar yine mi patlama dediler düşünün bizi suriye gibi sanıyorlarmış zaten

• Sanarlar tabi Ankara İstanbul ne insanları katlettiler masum. bak bir hedef beyaz oldu adama üzülüyorum resmen terör lekelemeye çalışıyo konumuz bu değil ama gidişat cidden iyi değil

En İyi Erkek Görüşü

• Ben karakolun içinde lojmanda oturuyorum ve rürekli karakola girip çıkıyorum 19 senedir her yerde yaşadım ve korkmuyorum

0|0
    0|0
    • Korkmamak iyi bişi aslında. insanın senin elinde değil düşünsene çarşıya çıktın kendine gömlek pantolon vs. vs. bişiler alıyosun gözünü kapadın açtın ahirettesin ya da kapadın açtın heryer kan

• O Daha kötü be kardeş Allah korusun genede

• Amin amin hepimizi :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Göötlerinde patlasın inşallaaaah
    sokaga cikmaya korkar olduk
    kalabaliga giremiyorum memelerimde patlar diye lanet köpekler

0|0
    0|0
  • Aminn Allah Türk Milletinin yardımcısı olsun, bizi korusun.

0|0
    0|0
  • Korkuyoruz tabii ama bazı durumlarda bazı şemsiyeler açılmaz bilirsin. Olacakla öleceğe çare yok kaderimizde yazılıysa yapacak bir şey de yok.

0|0
    0|0
    • İnsan kendi kaderini kendide yazabilir.

• Kader biz doğmadan önce bizim alnımıza yazılmıştır. Biz sadece tercihlerimiz ve isteklerimizle ona yön ve şekil verebiliriz ama onu değiştiremeyiz.

• Ya orası öyle şimdi bir yol düşün kötü bir yol iki seçim var insanoğlu bu seçimi kendi yapıyor dediğine eş değer belki tam anlamam bu konuyu.

Erkekler Ne Diyor 2

• En zeki, güçlü olan, en iyi adapte olan hayatta kalır (survive the fittest) unutmayın. Nereye bağlıcam bakın, sen alman vatandaşısın ve bizim başbakanın, ya da durun şurada yazmıştım uzunca.
    Patlamada yaralananlardan 9 tanesi Almanmış, bir Norveçli bir de Perulu varmis. Iyi de kardeşim daha 1 bir kaç ay önce bu ülkenin başkentinde patlama oldu ve 100 küsür kişi öldü, Suriye'yeyle sinir falan kalmamış her taraftan Işidli giriyor ülkeye, doğu anadolu desen zaten karışık ve metropollerde böyle bir patlama olasılığı var, sonra Başbakan canlı bombaları eylem yapmadan tutuklayamayız diye açıklama yapıyor, Cumhurbaşkanını desen Putin adını Işidciye çıkarmış, Diyanet babalar kızına hallenebilir diye açıklama yapıyor, her gün ikişer üçer çocuk tecavüzü haberi alıyoruz, adam da kalkmış almanyadan istanbula tatile gezmeye gelmiş. Bu nasıl bir cesaret ya adam öz kızına halleniyor sana neler yapar ya bir düşünsene nasil tatile gelebiliyorsun bu ulkeye. Elini sallasan canlı bombaya çarpıyor. Ben 1 senedir istanbuldayım ben gitmedim lan oraya daha. Refahtan ne b*k yiyceginizi şaşırdınız ve bunun tek sorumlusu Angela Merkel'dir.
    ‪#‎merkelistifa‬

0|0
    0|0
    • Konumuz Bumu Dostum?

• Anladım Dostum. Ya ansızın olan bişidir bu anlatabiliyomuyum ben ankaradan geldikten 2 saat sonra patlama oldu mesela Rabbime şükürler olsun

• Tamam varoluşçuyuz da bu herşeyi kontrol edebiliyoruz manasına gelmiyor. Rastgele olursa ölürsün. Ama yine de en fit olan hayatta kalır mevzusunun gelişmesi ve devamı için sen de zekanı kullanacaksın, önleyebileceğin şeyleri hesaplayacaksın.
      Gerçi bu en fit olan hayatta kalır mevzusu da kapitlizmin gelişmesiyle sekteye uğradı ya baya neyse. Konu böyle hocam.

• Haberlerde her gören bir fatiha okusun artık başka diyeceğim bişey yok haince gidicem

0|0
    0|0
Yükleniyor...