Sızofrenı olmaktan korkuyorum neden?

asosyal degılım, temızım, sureklı kendımle ılgılenırım, saclarımı fonsuz cıkmam, kıyafetlerıme ve ozellıkle vucut kusurlarımı kapayarak gıyınmeyı severım. Uyku halusınasyonlar (hıpnogojık halusınasyon) dısında sızofrenı belırtım yok. Uyku halusınasyonları, uykuya dalma sırasında gorulen halusınasyondur. Bır donem uykuya dalarken cok olurdu ama uzun zamandır yok. Bu uyku problemlerınde ortaya cıkarmıs. Doktora gıttım anksıyete hastası oldugumu soyledı. Sızofrenı olmadıgını ınandırmak ıcın sana ne demelıyım demıstı ama ben yıne de korkuyorum yardım edın

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• soru detayının gidişatından obsesif bir karaktere sahip olduğun çok barizdi zaten. nitekim doktorda anksiyete teşhisi koymuş. hm şöyle düşün. şizofren olsan şizofren olduğunu kabul edemezdin? bu insanların kırılmış gerçeklik algıları birtakım anormallikler taşıdıklarını anlamalarını engeller..

0|0
    0|0
    • Baslangıcı olmus olabılır mı acaba?

• işin uzmanı böyle bir rahatsızlığın olmadığını bilfiil söylemiş zaten. başkasına fok yemek düşer. bu senin gereksiz ve abartılı kuruntularından biri sadece. kaygı bozukluğunu hatırla ve bunların sadece senin zannından ibaret olduklarını düşünüp kendini teskin et. google'dan şizofreni belirtileri diye aratıp çıkan sayfalara göz atsan eminim hiçbir semptomu kendinde taşımadığını görürsün

• tesekkur ederımmm :)

En İyi Erkek Görüşü

• Her sey hayal urunu olsa fena mi olur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Korkma yatmadan önce nas ve felak dualarını filan oku allaha dua et pis yerlerde yatma temizliğine özen göster ve herşeyide fazla kafaya takma derine girme

1|0
    0|0
  • Okb gibi bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...