Acil yardım? acil yardım?

Arkadaşlar ben bir hocayı bimerden kimliğimin saklı tutulması kaydıyla şikayet ettim. okulda sürekli cinsel şeyler izlettiriyor diye. arkadaşım çok yanlış yaptın o hocanın eli kolu uzun bulur senin yaptırdığını falan dedi korktum. sizce bulabilir mi bir üniv. hocası?

Güncellemeler:
yardııım
up up up

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Korkmayın, güçlü durun.

Haklı olan sizsiniz, duruşunuzdan taviz vermeyin yeter ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bulamaz.

1|0
    0|0
  • Seni bulamaz bunlara inanma ama arkadaşın çenesini tutamayıp birilerine anlatabilir.

1|0
    0|0
  • bilse ne yapabilir o önemli

1|0
    0|0
    • benim hocam işte öğrenirse okulda itibarımı düşürebilir dersten bırakabilir vs

• ünivi değiştir/müdürle konuş bu konuyu/sevdiğin bir öğretmenden yardım al ;)

• Bulamaz bulsa da bir fok yapamaz 👍

1|0
    0|0
    • emin misin

• Kesinlikle eminim. Ayağını denk alacaktır bundan sonra. Çünkü bahsettiğin konu ciddi bir konu ve hayatı kayar o adamın

• Hic zannetmiyorum. takma kafana

1|0
    0|0
  • bir b0k yiyemez

1|0
    0|0
  • Korkma hiç bir halt yapamaz.
    Ders olsun hayvan hocaya.

0|0
    0|0
  • Bulabilir askerde bir tabe komutanimizda sikayet yazmisti bulunmustu ama canini skma konu belli sikayet ettiyin şey farkli bir konu , sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Cinsel ne izlettiriyor derste merak ettim

0|0
    0|0
    • izlettiği filmler aşırı cinsel içerikli. kapalı kızlara hakaret ediyor falan

• İyi yapmışın bişe yapamaz

• eli kolu uzunsa bulur hatta söyleyen olur

0|0
    0|0
    • ya deme

• tabi sonuçta öğretmen çoğu kişiyi tanıyordur illaki duyar sana zarf atarsa düşme :D

• bulur sonrada izlettirdiği şeyleri kat kat üstünde uygular. uygulama ile de sınıf geçemezsin lackalaşır ön arka geçmiş olsun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...