''rus kızı '' sıfatı nasıl bir ün kazandıysa... bu ne saçmalıktır?

nasıl ün kazandıysa sıfat çirkin çirkin yüzüne tükürmeyecegn rus kadınlaryla evlenen türk erkeklerinden geçilmiyor ülkede. tam komedi durum başka bişey degl. rus kadınlarn güzeli güzeldir ama çirkini de sıççmııık gibidir yani :D :D yazık sizin o özentilignze ve beyninze.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla senin o rus kızı dediğin türk erkeklerin değerini daha cok biliolar ve hemide geneli güzel😀 Ben bukadar sagdıklarınıda görmedim

0|0
    0|0
    • rusla evlisn anlaşılan

• Yoo valla bana zararı yok suriyelilerin😀 Ben gyt gül gibi yasıom hayatımda bir değişiklik olmadı,

• düşünemiyorsun da çok ondan.

En İyi Kız Görüşü

• Rus kızı, türk kızı karşılaştırması yapan erkekler, ergenlik dönemini henüz bitirememiş, hormonları coşmuş ya da hep ilişkilerinde mutsuz olmuş, egosunu tatmin etmeye çalışan hayatta çok eksiği olan erkeklerdir.
    Rus kızlarını kıskanan kızlarda, bir erkek tarafından sevilmemiş, özgüvensiz, hayat tecrübesi olmayan kızlardır.
    Herkesin güzellik anlayışı farklı, kapital sistemin zihinlere kazıdığı kadın tasvirine en uygun tip rus kadınları, ülkelerinde yaşadıkları siyasal ve sosyolojik nedenlerden dolayı bazılarının fuhuş sektörüne girmesinden kaynaklı erkeklerin en temel içgüdüsü cinsellik konusundaki cüretkarlıkları erkeklerin hoşlarına çok gidiyor. Rus kadınları dünya erkeklerinin ilgisini çekiyor. Rusya'nın eğitim sisteminin Türkiye'den çok daha iyi olması da bu kadınları özellikle Türkiye'deki kadınlardan çok daha kaliteli kılıyor. Ülkemizde ki erkekler kadın erkek ilişkilerinde duygusal manada da çok sıkıntı yaşıyor. Bunun da çok sebebi var. Söz konusu yabancı bir insanı müslüman yapmak olunca ailelerde bekaretten, örflerden çok dini ön planda tutabiliyor. İki ülkenin de yaşadığı kadın-erkek sorunlarını karşı cinsler avantaja çevirmişler. Mesele güzellikten çok daha fazlası bence.

0|0
    0|0
    • Yani giriş gelişme biraz saçma olmuş , aklı başında olan ve düzgün arastırma yapan bir rus bayanların karakterlerini cok rahat çözebilir, ve tr deki bayanlara nazaran gerçekten kadın gibi davrandıklarını farkedecektir

• @Mhmtozc Dikkatli okumanızı öneririm, ben ilk paragrafta rus kadını ve türk kadını karşılaştırmasından bahsettim, rus kadını tercih eden erkekleri 3. paragrafta anlattım.
      Zaten paragraflar, bir konudan başka bir konuya geçmek için varlar. :) Ben rus kadınlarını araştırmadım.2 erkek arkadaşım rusla çıktı, biri sözlendi bıraktı, diğeri de bir süre sonra ayrıldı. Gözlemlerimden bahsettim, araştırma yapıcak daha önemli konular var benim için... Ben rus kadınlarının türk erkeklerini haketmediklerini düşünüyorum. İstisnalar hariç. Zaten türk erkeklerinin büyük bölümü Rusya'nın köylerinden kız getirir. En azından ayarı tutturmaya çalışıyorlar, buda bir şey, türk erkekleri kötü değil yani.

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkiyede Rus kızlarıyla evlenme oranını nerden hangi kaynaktan aldın da böyle konuşuyorsun?

0|0
    1|0
    • dışarda gördüklermden bahsediyorm

• Sen neyin kafasısın? Neyin saçmalığını soruyorsun? Sanane milletin evliliğinden. Zındık.

• annendir zındık be. gerizekallııı. snaa ne asl benm paylaşmmdan

• Zevk meselesi niye kastin ki bu kadar

0|0
    1|0
    • zevkinz çirkinlerden yana mı :D özentilignze kastm. bari gidip rusyada yaşasnlar da ülke sıçmıkk tiplerden geçilir olsun

• Çirkin degiller. Ustelik onlarin bacak boyu senin boyunla eşit.

• sen işte o özentilikle hepsini güzel görüyon. acınası haldesnz.

• tamam

0|0
    1|0
  • bunu burada demem ne kadar doğru bilmiyorum ama seks konusunda ruslar çok iyiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...