Eveeeet yine ben ve yine yarın 4 bütün var kimler beni yine motive edicek acaba?

Bugün bir enkazdan çıktım ve 4 bütü geride bıraktım. Yarın ise yine 4 bütüm var. Rumuzumu bütçükız olarak değiştirebiliyormuyum?
Ayrıca dün beni çok güzel motive ettiniz sağolun sayenizde seneye ders bırakma rahatlığı oluştu :D
Acaba bugün nasıl motive edeceksiniz beni. Bari bu sefer çalışmam için gaza getirin.
Sabahlar olmasın. Kahveler bitmesin. Uykusuz geceler beni bekler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni çok harika motive edecem bak şimdik ne halt yemeye o kadar dersten büte kaldın insan az önem verir derslere :D

0|0
    0|0
  • ben yeniden girecem sınava ygs ye yaş 22 oldu ama istediğim bölümü okumayınca içimden gelmiyor ders çalışmak sende öyle yap koy ver gitsin 3 günlük dünya be (-:

0|0
    0|0
    • Hee oldu. Evde kal diyosun. 3. Sınıfta nasıl bırakıyım. Allah korusun :D

• Ben bile kız olamama rağmen ve 3. Sınıftaa olmama rağmen artık üniden çıkmak iş hayatına atılmak istiyorum

• öyle ama ben bu üniversiteyi bölümü bitiremem çok ders var vermem gereken bir üniversite senesi gibi hiç yoktan sevdiğim ve bizden daha çok önü açık olan ayrıca alımı fazla olan bir bölümü okumak istiyorum hem ben bilgisayardan anlamıyorum ne öğretebilirim ki öğrenciye ama okulöncesi çok zevkli bebelerle vakit geçirmek bak 22 yaşımı bitirdim Allah uzun ömür versin (-: ya ben çocuksu ve duygusal yapıya sahibim her türlü götürürüm düşünmesi bile çıldırtıyo beni

• Bütlere gidesice diye anandan bedduamı aldın naptın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...