Bir kız neden sevgilisinin yanındayken bakar?

Çokça başıma geliyor dışarıda bir yerde otururken falan muhabbet ederken birden farkediyorumki başka taraftaki kız beni izliyor sonra göz göze gelince biraz utanç oluyo tabi :DD muhabete devam etmeye calısıyom kaldıgım yerden sonra ara ara baktığımda yine bakarken yakalıyorum. Gözgöze gelince çevirmiyorda gözünü ben ceviriyorum tuhaf olup :D Üstelik bunu yapan kızların yanındada erkek oluyor bir kız niye böyle yapar sizce?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• o erkeklerde daha çok oluyor. demek ki yakışıklısın yanındakınden daha çok begenmıs senı.

0|0
    0|0
    • o zmn niye yanındakine ihanet ediyo cok kötü bisey ama güven kalmıyo :D bir keresinde arap bir kadın kafasını çevirip bakıyodu hatta :D yanından gecmistim baktı geri gelirkende devam etti sonra ara ara yan gözle beni süzüyodu karsısında kocası vardı büyük ihtimal adamla kavga etmeyelim diye hiç bakmadım :D

• Hmm valla ben hic oyle degilim. Subyancilardan nefret ederim kiz olsun erkek olsun. Herkes kendi yas gurubuna bakmalı.

• Ama ben büyüklerden daha cok hoslanıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Basitlikten hep bunlar

0|0
    0|0
  • Herzaman bir nedeni olmaz bazen boş boş öyle baktığım çok olur benimde

0|0
    0|0
    • gözünün içinemi bakıyosun? :D

• Evet ama boş olduktan sonra gerisi önemli değil

• valla bana hiç boş gelmedi kafasını çevirip boş boş bakana hiç denk gelmemiştim daha önce :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...