Otobüs şoförü sigara içse ne yaparsınız?

Şu an otobüsteyim ve şoför sigara içiyor. Siz böyle bir olaya denk gelseniz nasıl bir tepki verirdiniz?

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Devlete artık ihbar birimi olarak sen görev yapacaksın. Önce bindiğin otobüs hangisiyse akıllı ekrandan şoför sicil numarasına otobüs kapı numarasına bakıp not alıcak, sonra 2 foto çekeceksin içerken. Sonraysa doğru bağlı bulunduğu firma nereyse arayıp şikayet edeceksin. Eğer benim yaptığım gibi yapar ve astımın varsa ve de üstelersen o adama bir daha iş yok. He kimseyi ekmek parasından etmeme konusunda vicdan yapar insan, o zamam ayrıca lütfen sadece uyarılsın diyeceksin. Ama işinden de olsa yine sağlığın söz konusuysa haklısın

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yanındaki pencere açıksa neyse. ama hava çok soğuk da pencere falan açamıyor her yer kapalıyken içiyorsa kızarım hem de sigara içmyen olabilir. astımı olan olabilir. ne hakkı var milleti zehirlemeye. kapalı alanlarda içmeye karşıyım. otobüste bbekler ve çocuklar da var. nasıl onların yanında içer anneleri babaları o çocukların nasıl bir şey demez. hiç mi düşünmüyor yav birilerinin alerjisi vardır diye. şikayet et. kalk git o zaman derse de biz sanki keyfimizden biniyoz sen en güvenli ve sağlıklı bir şekilde bizi götürmekle mesulsün. bu yaptığın yasal değil de. suç iişliyor yasakkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Şehirler arası giderken içiyordu bir şey yapmadım.
    Uzun yol şöförü içebilir ne yapsın yani adam içmese başı ağrısa dikkati dağılır bir taraf dağ bir taraf uçurum hepimiz gebeririz :)

1|0
    0|0
  • Karışmam kolay iş değil çünkü sürekli yolda vakit geçmek bilmez yolcular içmediği sürece sorun yok sigara tiryakisiyim ama otobüste sigara içmek çok kötü oluyor camı açma imkanıda olmuyor

0|0
    1|0
  • ıcıyolarkı zaten kanks

1|0
    0|0
  • O içebilir o kabile reisi yolcular içmesin. s

1|0
    0|0
  • Sehirlerarasi otobus ise bisey demem icsin ama normal sehir ici otobusse derim

1|0
    0|0
  • Onlara serbest galiba.

0|0
    0|0
  • Atla camdan

0|0
    1|0
  • bana gelmiyorsa sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • çek fotoğrafını hatta videosunu şikayet et

1|0
    0|0
  • İçer sanane allasen

0|0
    1|1
  • adamın sigara içecek vaktimi var biraz anlayış lütfen napsın adam adamada hak verin biraz

0|0
    1|0
  • Dayı bende içiyorum bak sonra lagaluga yapma der yakarım.

0|0
    1|0
  • İçsin banane ya

0|0
    0|0
  • İki çay söyler bir cuarada ben yakarım

0|0
    0|0
  • Şofördür içmek zorunda yoksa yol gidemez.

0|0
    3|2
  • Her zaman yapıyolar onu sadece senin gittiğin otobüste olmuyo yani

0|0
    0|0
  • yanına oturur bir sigarada ben yakarım içerken sohbet ederiz

0|0
    1|0
  • Bende içerim.

0|0
    0|0
  • birtanede ben yakarım şöförün yüzüne doğru üfürürüm Gitsin...

0|0
    1|0
  • belediye mi?

0|0
    0|0
  • Yangın tüpü :)

0|0
    0|0
  • günün içinde o kadar stres yaşayan bir insan bırakta bir sigara keyfi olsun adamın :D

0|0
    0|0
  • fotografını çek şikayet et sonra akılansın

0|0
    0|0
  • Normaldir sürekli denk gelirim. Adam saatlerce direksiyon başında molası yok napsın

0|0
    1|0
  • Şoförlere yasak değil

0|0
    0|0
  • Abartılacak birşey yok içsin tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Pasif içiciliğin tadını çıkartırım.. Çekerim içerime dumanı bulurum kafayı...

Hep öyle yaptım.. Şoförün arkasında oturuyorum, şoför sigara içiyor.. Camı açık, külleri uçup suratıma geliyor.. Yarabbi şükür diyorum.

0|0
    0|0
  • Öne doğru gidip. bir sigara da ben içerdim. Ve yanımdakilerin de sigara içmesini isterdim. Birşey dese bile karşılık verebilirim. Ders olsun. Otobüs te birden 5 6 kişi sigara yakarsa yanlış yaptığını anlar

0|0
    0|0
  • bulaşmam.

0|1
    0|0
  • Kadin olmasam bende icebilir miyim abi derim valla

0|1
    0|0
  • Video çekip şikayet ederdim.

0|1
    0|0
  • Zor bir meslek yapıyorlar, camın dışına tutup içiyorsa ses çıkarmazdım fakat içerideki vatandaşları rahatsız ediyorsa uyarırdım.

0|0
    0|0
  • kapalı alanda sigara içemez hele de toplu taşıma araçlarında ve de şöför konumundayken. sigarayı söndürmezse hakkında şikayettw bulunacağını söyle adama.

0|0
    0|0
  • umarim dumani bana gelmez.. fena basimi agritiyor ve midemi bulandiriyor

0|0
    0|0
  • Banane içsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...